Bildirimlerim

Vodafone 29 Ekim Hediye internet 2019 Kampanyası

Vodafone 29 Ekim Hediye internet 2019 Kampanyası

Vodafone 29 Ekim Hediye internet 2019 Kampanyası

Vodafone 29 Ekim 2019 hediye bedava internet verilecek mi? 29 Ekim Cumhuriyet bayramında gsm operatörleri geçen yıllarda kampanyalar yaptı. Bu yıl da gsm operatörlerinin hediye verip vermeyeceği hakkında net bir bilgi yok.

Vodafone dünya genelinde hizmet veren bir gsm operatörü. Ülkemizde de Telsim daha sonrasında Vodafone olarak değişti. Türkiye’deki mobil hat kullanıcıları tarafından uygun fiyat ve şebekesinin de iyi olması nedeniyle bir çok kişi tarafından seçiliyor.

VODAFONE 29 EKİM BEDAVA İNTERNET 2019

Mobil hat kullanan Vodafone aboneleri bedava internet kampanyalarını da sürekli takip ediyorlar. Vodafone 29 Ekim kampanyası olacak mı olmayacak mı gibi sorular bir çok müşteri tarafından merak ediliyor. Gerek resmi internet sitesi gerekse Yanımda uygulamasından mobil hat müşterileri sürekli kontrol ediyorlar.

VODAFONE 29 EKİM HEDİYESİ

29 Ekim 2019 tarihine özel bir kampanya yapıldığında bu başlık altında sizlerle paylaşılacaktır. Kampanya hakkında detaylı bilgilere bakarak bu sayede siz de kampanyaya katılabilirsiniz.

blank

VODAFONE 29 EKİM BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI 2019 KULLANIM ŞARTLARI

Diğer kampanyalarda olduğu gibi kullanım hakları yurt içinde geçerlidir. Kullanılmayan haklar geçerlilik süresi sonunda otomatik olarak silinir. Kampanya ile alakalı sms ile katılmak gerekiyorsa ilgili sms yöntemini doğru bir şekilde kullanmanız gerekir. Yapacağınız hatalı tuşlamadan siz sorumlu olursunuz.

VODAFONE 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI HEDİYE İNTERNET

Genelde operatörler bedava internet kampanyası yaptığından Cumhuriyet bayramında da mobil hat müşterilerine hediye internet vereceği düşünülüyor.

Vodafone yanımda uygulaması üzerinden bir çok kişiye hediye ve indirimler sağlıyor. Bu kampanyalardan faydalanan aboneler ise koton gibi büyük markalardan indirimler alıyor, ayrıca bedava internet, dakika ve sms gibi içeriklere sahip oluyorlar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.