Bildirimlerim

Vodafone 1 Gün geçerli 5 GB internet

15 Kasım 2019
Vodafone 1 Gün geçerli 5 GB internet

Vodafone aboneleri mevcut internet hakları bittiğinde eğer uygun koşullara sahipse bu paketi alabilirler. Vodafone faturalı abonelerin satın alabileceği internet kampanyaları yenilendi. Yenilenen paketler arasında 1 gün geçerli 5 GB internet kampanyası da yerini aldı.

Vodafone faturalı abonelerin satın alabileceği bu ek paket ile 24 saat geçerli 5 GB internete sadece 12 TL karşılığında sahip olabilirsiniz. Vodafone müşterileri tarifelerindeki internet hakları bittiğinde, öncelikli olarak ek bir internet paketi alarak kullanımlarına devam ediyorlar. Bu sayede aşım ücreti ödemiyorlar. Satın alınan ek internet paketinin ücreti ise çıkacak olan faturalarına yansıtılıyor. 1 günlük yüksek internet kullanımı yapacağınızı düşünüyorsanız 5 GB internet paketi tam size göre. Bu paket ile bir gün boyunca 5 GB cepten internet kullanabilirsiniz.

Vodafone Faturalı 1 Gün geçerli 5 GB internet

Faturalı abonelerin günlük kullanımları için en çok tercih ettikleri ek internet paketidir. Bu paket ile aboneler 24 saatlik 5 gb mobil internet gereksinimlerini sadece 12 TL ödeyerek karşılayabilirler.

Faturalı 1 Gün geçerli 5 GB Nasıl Yapılır?

  • Vodafone Yanımda uygulamasından, Vodafone Web sitesinden ya da Müşteri hizmetlerini arayarak bu pakete sahip olabilirsiniz.
  • İVR sesli yanıt sistemi yardımıyla da bu paket alınabilir.

İlgili paket sadece yurtiçi internet kullanımlarını kapsamaktadır. Yurt dışında yapacağınız kullanımlar bu pakete dahil edilemez. Satın alacağınız internet paketi ile oyun oynayabilir, instagram gibi sosyal medya uygulamalarında kullanabilirsiniz.

Sayfada karşınıza çıkan bildirimleri kabul edin bu sayede en yeni kampanyalardan ilk siz haberdar olursunuz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.