Bildirimlerim

Ücretsiz Oynanabilen En İyi 3 Android Yarış Oyunu

12 Ekim 2019
Ücretsiz Oynanabilen En İyi 3 Android Yarış Oyunu

Ücretsiz olarak oynanabilen yarış oyunları sayesinde büyük küçük fark emeksizin herkes eğlenceli zaman geçirebilmektedir. Android en iyi yarış oyunları kapsamında bir hayli uzun bir listeye sahiptir. Ancak gerek oyun kaliteleri gerek editör önerileri gerekse oyunların indirilme rakamları belli uygulamaların öne geçmesini sağlamaktadır. İşte son zamanlarda özellikleri ile ilk üçe girmeyi başarmış olan oyunlar.

Real Racing

Tekli ya da çoklu şekilde oynanabilen Real Racing grafikleri ile beğenileri toplamayı başarıyor. Oyuncular indirme işlemlerinden hemen sonra araç seçimleri ile bir yarışa dâhil olabiliyor. Popüler Android oyunları içine girme nedenlerinden biri olarak kolay kullanımı da gösterilen oyunda mekân alternatifleri de bir hayli geniş.

Sokak Yarışı 3D

En iyi Android yarış oyunlarından olan Sokak Yarışı 3D olarak oyun imkânını kullanıcıların ayaklarına kadar getiriyor. Üstelik oyunlarda sokak yarışı yapılabildiği için mekânlar bir hayli gerçekçi olarak tasarlanmış durumda. Tercih eden kullanıcılar rakipleri ile belli bahisler üzerine kapışabiliyor. Kazanan kullanıcı ortadaki parayı anında hesabına yükleyebiliyor. Böylece oyunda dengeler kısa süre içerisinde değişebiliyor. Bunun yanı sıra oyuncular kazandıkları miktarla araçlarını geliştirerek daha avantajlı bir konum da elde edebiliyor.

Turbo Araba Hızlı Acele Ralli Yarış

Yarış oyunlarında aranan tüm içerikler bir oyunda birleştirilmiş. Üstelik içerikler kullanıcı yorumlarına bakılarak da kısa sürede anlaşılabiliyor. Android ralli oyunları arasında en sevilen oyunda araçların özellikleri giderek artırılabiliyor. Bu sayede oyunda maksimum hızlara erişim sağlanabiliyor. Araçlara eklenen nitrojen desteği ile birlikte heyecanı doruklarda yaşamak da mümkün. Üstelik yarışlar için özel mekânların yanı sıra şehirlerin tercih edildiği de görülüyor. Bu sayede oyuncular el becerileri çerçevesinde bir sıralamaya dâhil olabiliyor.

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.