Bedava internet

Turkcell’lilere Özel 4 Ay Ücretsiz TV+ Kampanyası

25 Ekim 2019
Turkcell’lilere Özel 4 Ay Ücretsiz TV+ Kampanyası

Bir çok avantajıyla Turkcell’lilere Özel 4 Ay Ücretsiz TV+ Kampanyası oldukça fazla talep görüyor. Turkcell aboneleri kampanya kapsamında ev interneti bağlarsa 4 ay ücretsiz kullanım yapabiliyorlar. Turkcell aboneleri ev interneti bağlatırken de kampanyalardan faydalanabiliyorlar. Bu yazımızda Turkcell’lilere Özel 4 Ay Ücretsiz TV+ Kampanyası hakkında bilgiler paylaştık.

Turkcell’lilere Özel 4 Ay Ücretsiz TV+ güncel kampanyalardan yararlanarak ev interneti bağlatmak istiyorsanız bu kampanya tam size göre. Kampanyadan faturalı ve faturasız aboneler faydalanabilirler.

Turkcell’lilere Özel 4 Ay Ücretsiz TV+ Kampanyası

Turkcell’de, TV+’ın eğlenceli dünyası ve Fiber Limitsiz Paketler bir arada bulunuyor. Turkcell’lilere özel olan bu kampanya ile ilk 4 ay ücretsiz kullanım yapabilirsiniz. En sevilen yerli, yabancı dizi ve filmler, en çok ilgi çeken spor, belgesel, çocuk ve haber programları sürekli yenilenen içeriğiyle, hiçbir ek ücret ödemeden sahip olacağın yayını geri alabilme fonksiyonu ve HD kalitesiyle TV+ kampanyasında. Üstelik Turkcell abonelerine TV+’da geçerli olmak üzere, taahhüt boyunca ayda 5 GB mobil internet hediye edilir.

Turkcell Superonline 4 ay Ücretsiz Kampanyası

Kampanya kapsamındaki paket türleri aşağıdaki tabloda yer almaktadır.

Kampanya Özet Fiyat Tablosu

24 Ay Taahhütlü

Hız*KotaAylık Toplam 
İndirimli Kampanya Fiyatı
(Fiber İnternet +
TV+ Giriş Paketi)
Aylık Toplam 
İndirimli Kampanya Fiyatı
(Fiber İnternet +
TV+ Aile Paketi)
Aylık Toplam 
İndirimli Kampanya Fiyatı
(Fiber İnternet +
TV+ Ekstra Paketi)
25 Mbps LimitsizLimitsizİlk 4 ay ücretsiz
Kalan 20 ay 99,90 TL
İlk 4 ay ücretsiz
Kalan 20 ay 114,90 TL
İlk 4 ay ücretsiz
Kalan 20 ay 124,90 TL
35 Mbps PlatinLimitsizİlk 4 ay ücretsizKalan 20 ay 109,90 TLİlk 4 ay ücretsizKalan 20 ay 124,90 TLİlk 4 ay ücretsizKalan 20 ay 134,90 TL
50 Mbps PlatinLimitsizİlk 4 ay ücretsizKalan 20 ay 139,90 TLİlk 4 ay ücretsizKalan 20 ay 149,90 TL
100 Mbps PlatinLimitsizİlk 4 ay ücretsizKalan 20 ay 209,90 TLİlk 4 ay ücretsizKalan 20 ay 219,90 TL


Kampanya kapsamında sunulan Tarife (Fiber İnternet) seçenekleri ve bunlara ilişkin tüm vergiler dahil bedeller aşağıdaki şekildedir:

Hız*KotaAylık  İndirimsizTarife FiyatıKampanya KapsamındakiAylık İndirimli Tarife Bedeli***
25 Mbps LimitsizLimitsiz149 TLİlk 4 ay ücretsiz
Kalan 20 ay 76,9 TL
35 Mbps PlatinLimitsiz159 TLİlk 4 ay ücretsizKalan 20 ay 86,9 TL
50 Mbps PlatinLimitsiz189 TLİlk 4 ay ücretsizKalan 20 ay 101,9 TL
100 Mbps PlatinLimitsiz299 TLİlk 4 ay ücretsizKalan 20 ay 171,9 TL

Kampanya hakkında daha fazla bilgi almak için Turkcell cep merkezlerine uğrayabilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

  • Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri 0 532 532 00 00, web sayfası www.superonline.net, Turkcell Superonline yetkili satış Kanallarından ve Turkcell İletişim Merkezleri’nden başvurularla kampanyaya katılım yapabilirsiniz.

Mobil İnternete Neden İhtiyaç Duyarız?

İnternet kullanımı sayesinde insanlar pek çok alanda kolaylık elde etmiştir. Üstelik internet kullanımı pek çok yeni sistemlerin doğmasına yardımcı olmuştur. Mobil internet de yeni sistemlerden biri olarak gösterilmektedir. Artık akıllı cep telefonlarının kullanım oranları bilgisayarlarla eşdeğer gösterilmektedir. Bu durum yüzünden internet sistemleri mobil cihazlarda kullanılabilir hale getirilmiştir. Peki, mobil internet gerekli midir?

Mobil İnternet Gerekli Mi?

İnsanların içinde bulundukları çağ, farklı gereksinimler hissetmelerine neden olmaktadır. Akıllı cep telefonlarının, bilgisayarların hatta otomobillerin günümüzde ihtiyaç listelerinde başı çekmelerinin nedeni de budur. Sayılan nedenler yüzünden mobil internet kullanımı artık bir gerekliliktir. Öncelikle insanlar günlerinin büyük bir bölümünü dışarıda geçirmektedir. İnternet de günlük yaşamın olmazsa olmazları arasındadır. İnternet kullanımı sadece sosyal medya hesaplarının takip edilmesi olarak anlaşılmamalıdır. Pek çok iş insanı internet üzerinden çalışmaktadır. Wi-fi bağlantılarının olmadığı yerlerde de iş yapılması gerekebilmektedir. Ya da sadece keyifli zaman geçirmek için internet bağlantısı istenebilmektedir. Bunlardan kaynaklı olarak mobil internet kişilerin olmazsa olmazları arasındadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.