Bedava internet

Turkcell’in Gülümseten Avantaj 9 GB Paketi

02 Temmuz 2020
Turkcell’in Gülümseten Avantaj 9 GB Paketi

Gerçekten de mobil hat kullananları gülümseten bir paket olmuş diyebiliriz. Son zamanların trend tarifesi olan Turkcell Gülümseten Avantaj 9 GB Paketi fiyatı sadece 40 TL. Yeni Hazır Kart Sadakat Kampanyası içerisinde müşterilere sunulan Gülümseten Avantaj 9 GB Paketi ile sadece 40 TL’ye 9 GB internet kullanabilir, rehberinizdekilerle tam 750 dakika konuşup 750 SMS kullanabilirsiniz. Ayrıca tarifenize internetleri içinde  Dergilik ve  BiP de dahil’dir.

Farklı paket arayanlar ve belirtilen kriterlere uygun olan Turkcell Hazır Kart aboneleri paketten yararlanabilirler. Tarife içeriği oldukça avantajlı olduğundan abonelerin gözü bu tarifede.

Gülümseten Avantaj 9 GB Paketi

Tarifeden kimler yararlanabilirler?

Yeni Hazır Kart Sadakat Programı ile sunulan Gülümseten Avantaj 9 GB tarifesinden aşağıda belirtilen kitlelere uyum sağlayan aboneler yararlanabilirler.

  • Kitle1: Son ay önceki 3 ay ortalamasına göre yurt içi ses harcamasını yüzde 18 ve üzeri arttıran, rakip operatör numaralarını arama sayısı önceki 3 ayın ortalamasına göre yüzde 39 ve üzerinde artış gösteren ve son 3 aylık ortalamada, sahip olduğu ses, SMS veya data paketi kullanım oranı yüzde 86’dan fazla olan müşteriler.
  • Kitle2: Son 3 ayda rakip operatörlerden aldığı arama adedinin, aldığı toplam arama adedine oranı yüzde 45’in üzerinde olan, son 8 ay şikayet nedeniyle çağrı merkezini arama sayısı Turkcell genel ortalamasının üzerinde olan, paket dışı ses harcaması 19 TL ve üzeri olan aboneler.
  • Kitle3: Son 3 ayda çağrı kesilme adedinin toplam konuşma adedine oranı yüzde 3’ün üzerinde olan, akıllı telefonu olup son 3 aylık ortalama 4.5 G şebekesini kullanma oranı Turkcell genel ortalamasının altında olan, son 3 aylık rakip operatörü arama dakikasının toplam arama dakikasına oranı yüzde 50’nin üzerinde olan müşteriler

Gülümseten Avantaj 9 GB Paketi Detayları

PaketİçerikFiyat
Gülümseten Avantaj 9 GB Paketi4 Hafta boyunca yurt içi her yöne 750 dakika + 750 SMS +9 GB internet+ Dergilik Mini aboneliği ve Dergilik’te geçerli 1GB +BiP’te geçerli 1GB internet40 TL

Turkcell Gülümseten Avantaj 9 GB Paketi Nasıl Yapılır?

Yukarıda belirtilen Gülümseten Avantaj 9 GB tarifesi kriterlerine uyumlu hazır kart aboneleri aşağıdaki yöntemler ile paketi alabilirler.

  • Gülümseten Avantaj 9 GB Paketi’ni satın almak için Avantaj 9 GB yazıp 2200’a gönderebilirsiniz.
  • Gülümseten Avantaj 9 GB Paketi’ni isterseniz Turkcell bayilerinde POS kanalından nakit ödeme yapıp, Dijital Operatör’den giriş yaparak ya da IVR (Sesli Yanıt Sistemi) ile de alabiliyorsunuz.

Turkcell Gülümseten Avantaj 9 GB Tarifesi Nasıl iptal Edilir?

İptal etmek için kısa bir sms göndermeniz yeterlidir.

  • IPTAL AVANTAJ 9 GB yazıp 2200’a göndermeniz yeterli olacaktır.

Bu tarifeyi kullanırken yapacağınız kullanımlar ile alakalı %80 ve %100 kullanım bilgilendirmesi sms yoluyla yapılır. Eğer siz de gerekli şartlara sahipseniz Turkcell Gülümseten Avantaj 9 GB paketinden yararlanabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.