Bildirimlerim

Turkcell’e Geçiş Çok Çünkü Haydi Gel Kampanyası var

07 Kasım 2019
Turkcell’e Geçiş Çok Çünkü Haydi Gel Kampanyası var

Son zamanlarda bütün forumlarda Turkcell’e geçeceğini belirten üyeler görüyoruz. Tabi herkesin de çevresinde vardır ben artık Turkcell’e geçeceğim diyen. Bunun en büyük nedeni ise hizmet kalitesi. Şebeke olsun, müşteri hizmetleri olsun Turkcell abonelerine kaliteli hizmetler veriyor . Turkcell faturasız ön ödemeli tarifelere yeni gelecek olan aboneler yararlanabilir. Bu kampanya sayesinde 1 yıl içerisinde toplamda 24 GB bedava internet kazanmış olacaksınız.

Siz de hemen Turkcell’e gelin, avantajlı tarifelerden kendinize uygun olan birini seçin, 12 ay boyunca ayda 2GB’a varan internet hediyeniz ile kullanmaya başlayın. Turkcell’li olmak için Turkcell Mağazalarına gidebilirsiniz. Bildiğiniz gibi uzun yıllardan beri en çok hediye interneti Turkcell veriyor. Yapılan kampanyalar sonucunda müşterilerine 1 ay içerisinde 25 gb’a kadar hediye internet kazandırdığı dönemler olmuştu. 2019 yılında önceki dönemlere göre daha az kampanya yapılsa da, hemen hemen her ay bedava internet alabiliyorsunuz.

Turkcell Hazır Kart Haydi Gel Kampanyası

  • 12.04.2019 itibarıyla, kampanya tarihleri arasında numarasını taşıyarak ya da yeni hat alıp Turkcell’e gelen bireysel faturasız ses hattı sahipleri, Turkcell’e geldikten sonra 30 gün içinde 25 TL ve üzeri paket yüklemesi yapmaları halinde kampanyaya katılımları başlar. Aboneler ilk katılımdan itibaren 12 ay boyunca kampanyadan yararlanmaya devam edebilirler.

12.04.2019 tarihinden sonra kampanyaya katılan aboneler 25-34 TL arası paket yüklemesi yapmaları halinde 30 gün boyunca yurt içinde geçerli hediye 1 GBinternet kazanacaklardır.

35 TL ve üzeri paket yükleyen aboneler ise 30 gün boyunca yurt içinde geçerli hediye 2 GB olmak üzere internet faydası kazanırlar. Kullanım hakları abonelerin hatlarına otomatik olarak yüklenir. Katılım sağlayan aboneler, 25-34 TL arası paket yüklemesi yaptıkları aylarda 30 gün boyunca yurt içinde geçerli hediye 1 GB, 35 TL ve üzeri paket yüklemesi yaptıkları aylarda ise 30 gün boyunca yurt içinde geçerli hediye 2 GB bedava internet hakkına sahip olurlar. Kazanılan haklar hatlarına otomatik yüklenecektir.

bu hediye internet kampanyası “GNÇ Avantaj 6GB” paketi için geçerli olmayacaktır.

  • 12.04.2019 tarihinden önce kampanyaya katılan aboneler ise, ilk katılım tarihlerinden itibaren 12 ay boyunca, 27 TL ve üzeri paket yüklemesi yapmaları durumunda 30 gün geçerli 1 GB internete sahip olabilirler.

Aboneler 1 Ay İçinde Hediye internet Kampanyasından 4 Defa yararlanabilir

Faturasız abonelerin kampanya kapsamında verilen bir faydadan aynı ay içinde faydalanabilme hak sayısı 4 ile kısıtlıdır. Bir abone aynı ay içinde Haydi Gel Kampanyası ile verilen hediye 1 GB faydasından en fazla 4 defa. Hediye 2 GB faydasından en fazla 4 defa yararlanabilir.

Turkcell Haydi Gel Kampanyası Nasıl Yapılır?

Kampanya tarihleri arasında numaranızı taşıyarak ya da yeni bir hat alarak Turkcell faturasız bireysel paketlere gelmen yeterli.

Kampanya kapsamında kazandığın hakların sadece yurt içinde geçerli. Kampanya faturasız abonelere özeldir.

Not: kaliteli hizmet ve hat taşıma, yeni hat alma gibi bilgiler için Turkcell cep merkezine uğrayın. Kampanya detaylarını ilgili kurumdan da teyit edin.

Güncel haberler için sayfa bildirimlerini kabul etmeyi unutmayın.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.