Turkcell Bedava internet

Turkcell Yenilenen Salla Kazan ile hediyeni kendin seç

4.5G Salla Kazan Kampanyası Turkcell’de yıllardan beri devam eden kampanyalardan biridir. Yenilenen Salla Kazan ile hediyenizi siz seçin. Salla kazan kampanyası yıllardan beri Turkcell faturalı ve faturasız müşteriler tarafından hali hazırda kullanılabiliyor. Kampanyaya katılım yaptığınızda önceden belirlenmiş olan onlarca hediye içinden birini kazanabiliyorsunuz.

Kampanya ile bedava internet, dakika, sms, TV+, Bip, Dergilik ve daha fazlası veriliyor.

Artık Salla kazan’da kendi hediyeni seçebiliyorsun. Dijital Operatör uygulamasından Salla Kazan’a gir hemen hediyeni seç.

Kampanya Hakkında Ekstra Bilgi:

  • 4 Aralık 2019 – 4 Mart 2020 tarihleri arasında İzmir, Manisa, Aydın, Denizli, Muğla, Afyon, Kütahya, Uşak illerindeki Turkcell mağazalarından yeni hat ya da numara taşıma yaparak Turkcell faturalı bireysel ses müşterisi olan müşterilerimiz 12 ay boyunca her ay ek 1 sallama hakkı kazanacaktır. Kullanılmayan ek sallama hakları sonraki aya devretmeyecek olup, ek sallama hakları 30 günde 1 hatta tanımlanacaktır.
  • 19 Ocak 2020 tarihi itibari ile Ankara, Bursa, Diyarbakır, Edirne, Gaziantep, İzmir, Kayseri, Kırklareli, Kilis, Kütahya, Malatya, Tekirdağ, Şanlıurfa illerinden yeni tesis ya da numara taşıma yapan bireysel ve kurumsal faturalı ses hattı müşterilerimiz 12 ay boyunca ayda 1 kez haftalık 2 GB hediye internet almaya hak kazanacaktır.  

Kampanyaya Turkcell Hesabım uygulamasından katılabilirsiniz.

Başa dön tuşu