Bedava internet

Turkcell Yeni Gülümseten Avantaj 4 GB Paketi

05 Temmuz 2020
Turkcell Yeni Gülümseten Avantaj 4 GB Paketi

25 TL karşılığında sahip olabileceğiniz, Turkcell gülümseten avantaj 4 GB paketinde bir çok avantaj seni bekliyor. 500 dakika, 500 sms ve 4 GB internet kullanım haklarına sahip olan tarifede Bip ve Dergilik uygulamalarını kullanırken geçerli 1’er GB internet hakkı da bulunuyor. Yeni Hazır Kart Sadakat Kampanyasıyla satışı yapılan Gülümseten Avantaj 4 GB Paketi ile sadece 25 TL’ye 4 GB internet, tam 500 dakika, 500 SMS kullanım hakkı veriyor. Üstelik paketinize internetleri içinde Dergilik ve BiP de dahil. Bunlara ek olarak paket 4 hafta geçerlidir.

Gülümseten Avantaj 4 GB Tarifesi Detayları – Kimler Yararlanabilir?

Paketi satın alabilmek için aşağıdaki şartlara uygun olmanız gerekmektedir.

  • Yeni Hazır Kart Sadakat Programık kapsamında sunulan Gülümseten Avantaj 4 GB paketinden aşağıda kriterleri belirtilen kitlelere uyum sağlayan aboneler yararlanabilir.
    • Kitle1: Son ay önceki 3 ay ortalamasına göre yurt içi ses harcamasını yüzde 15 ve üzeri arttıran, rakip operatör numaralarını arama sayısı önceki 3 ayın ortalamasına göre yüzde 33 ve üzerinde artış gösteren ve son 3 aylık ortalamada, sahip olduğu ses, SMS veya data paketi kullanım oranı yüzde 85’dan fazla olan müşteriler. 
    • Kitle2: Son 3 ayda rakip operatörlerden aldığı arama adedinin, aldığı toplam arama adedine oranı yüzde 45’in üzerinde olan, son 6 ay şikayet nedeniyle çağrı merkezini arama sayısı Turkcell genel ortalamasının üzerinde olan, paket dışı ses harcaması 15 TL ve üzeri olan aboneler. 
    • Kitle3: Son 3 ayda çağrı kesilme adedinin toplam konuşma adedine oranı yüzde 3’ün üzerinde olan, akıllı telefonu olup son 3 aylık ortalama 3G şebekesini kullanma oranı Turkcell genel ortalamasının altında olan, son 3 aylık rakip operatörü arama dakikasının toplam arama dakikasına oranı yüzde 50’nin üzerinde olan müşteriler.

Gülümseten Avantaj 4 GB Paketi

Paket içeriği ve fiyatlandırma bilgisi,

PaketİçerikFiyat
Gülümseten Avantaj 4 GB Paketi4 Hafta boyunca yurt içi her yöne 500 dakika + 500 SMS + 4 GB internet+ Dergilik Mini aboneliği ve Dergilik’te geçerli 1GB +BiP’te geçerli 1GB internet25 TL

Turkcell Gülümseten Avantaj 4 GB Paketi Nasıl Yapılır?

  • Gülümseten Avantaj 4 GB Paketi’ni almak için Avantaj 4 GB yazıp 2200’a gönderebilirsiniz.
  • Gülümseten Avantaj 4 GB Paketi’ni ayrıca Turkcell bayilerinde POS kanalından nakit ödeme yaparak, Dijital Operatör’den giriş yaparak veya IVR (Sesli Yanıt Sistemi) ile de alabilirsiniz.

Turkcell Gülümseten Avantaj 4 GB Paketi Nasıl İptal Edilir?

Paketi iptal edebilmek için aşağıdaki sms yöntemini kullanabilir ya da müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

  • IPTAL AVANTAJ 4 GB yazıp 2200’a göndermeniz yeterlidir.,

Kalan Kullanım hakları nasıl sorgulanır?

Dijital Operatör uygulamasından öğrenebilirsiniz. Dilerseniz KALAN yazıp 2200’a göndererek de öğrenebilirsiniz.

Paket hakkındaki genel detaylar yukarıdaki gibidir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.