Tarifeler

Turkcell Superonline internet Paketleri

Turkcell superonline internet paketi fiyatları 2022 ev interneti ucuz fiyata hangi paket alınır? Turkcell Superonline internet Paketleri ve fiyatları. Süperonline müşterilerine adsl/vdsl ve fiber internet imkanları sağlıyor. Ayrıca süperbox alarak internetinizi dilediğiniz yere taşıyabilirsiniz. 4.5G kalitesinde yüksek hızda interneti superbox ile kullanabilirsiniz. 200 Mbps hızına kadar internet paketleri süperonline’da seni bekliyor. Turkcell Süperonline internet paketleri 2021 fiyat listesi aşağıdaki gibidir.

Turkcell Ev interneti Fiyatları

Turkcell Ev interneti Fiyatları

Seçmiş olduğunuz pakete göre fiyat da değişkenlik göstermektedir. Eğer en yüksek paketi alırsanız yüksek bir ücret ödersiniz. Aşağıdaki paketler arasında fiyat karşılaştırması yapmak mümkün. Paketlerin sözleşmesi ile alakalı ve diğer detaylarını ise 0850 222 0 222 müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilirsiniz.

Fiber İnternet

Daha çok youtuber’lar ve gamer’ların tercihi olan fiber internetin keyfini çıkarın. Fiber İnternet, dünyanın en hızlı internet erişim teknolojisidir ve internete ışık hızında bağlanmanızı sağlar. Turkcell’in hızı, dünya genelinde dahi standart üstünde olan fiber internet ile, istediğiniz müziği tıkladığınız an, merak ettiğiniz filmi bir dakikadan dahi kısa bir sürede indirme imkanını sağlar. Ayrıca en büyük dosyaları dahi kısa süre içinde upload edebilirsiniz. Üstelik 25 Mbps’ten, 10 Gbps’ye kadar olan hız seçenekleriyle, Türkiyen’in en hızlı ışık hızında Fiber internetini Turkcell ile kullanın.

ADSL / VDSL

Turkcell Superonline ADSL hizmeti sayesinde 16 Mbps’ye kadar, VDSL hizmeti ile 100Mbps’ye varan hızlar ile internete bağlanın. Normal bir internet kullanmak isteyenler için yeterlidir. Bu paketlerden birine sahip olduğunuzda çok rahat film izleyebilir, oyun oynayabilirsiniz.

Kablo İnternet

Kablo İnternet, kablo şebekesi sayesinde kullanabileceğiniz genişbant internet erişim sistemi sayesinde farklı hızlarda paket seçimi yapabilirsiniz. Bu internet servisi ile abonelerine 12 Mbps, 16 Mbps, 20 Mbps ve 24 Mbps’ye kadar hızlarla internete erişiminize olanak sağlanır.

Turkcell Süperonline Ev interneti 2022 Fiyatı Liste

1. Turkcell Fiber 100 Mbps Hız Şenliği Kampanyası


İndirme Hızı
Yükleme HızıKota12 Ay Sözünüze Kampanya Fiyatı*
24 Ay Sözünüze Kampanya Fiyatı*
100 Mbps Paket10 MbpsLimitsiz139,90 TLilk 12 ay 129,90 TL, ikinci 12 ay 139,90 TL

2. Turkcell Fiber Daha Hızlı Kampanyası

Turkcell Fiber şimdi daha da hızlı internete girmenize olanak sağlıyor. 20 Mbps yükleme hızı ile 100 Mbps Limitsiz Fiber 149,90 TL

3. Süperonline Fiber 100 Mbps Hız Şenliği

Süperonline Fiber 100 Mbps Hız Şenliği

Turkcell Fiber Hız Şenliği kampanyası ile 100 Mbps Limitsiz Fiber sadece aylık. Bu paketi aldığınızda Platinum özellikleri ve özel fırsatlarda sizi bekliyor.

Hız​AKK/Kota​​12 Ay Sözünüze Kampanya Fiyatı*
100 Mbps Platin Paket​​Limitsiz

4. Uçuran Fiber Kampanyası

Uçuran Fiber Kampanyası

25 Mbps Fiber İnternet deneyimini 18:00 – 06:00 arasında 100 Mbps Hızında olarak test edin. Paket fiyatı, hızı ve kotası ile alakalı bilgileri aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz.

HızKota24 Ay Sözünüze Kampanya Fiyatı*​
25 Mbps 18:00-06:00 100 Mbps ​Limitsiz​

5. Yalın VDSL Hız Şenliği Kampanyası

Yalın VDSL Hız Şenliği Kampanyası

Turkcell Ev İnterneti’ne yeni gelecek olanlara Yüksek Hızlarda Limitsiz İnternetin fşyatı aylık 129,90 TL.

HızKota
50 Mbps’ye kadar ​​Limitsiz
​100 Mbps’ye kadar ​Limitsiz

*Paket ücretine tüm vergiler ve 6 TL modem kullanım ücreti de dahildir.

6. 3 Ay Ücretsiz Limitsiz Yalın ADSL Kampanyası

3 Ay Ücretsiz Limitsiz Yalın ADSL Kampanyası

Adsl internet kullananlar için özel bir paket daha. İnternet kullanırken tercihini süperonline olarak yapanlar için; Turkcell Ev İnterneti’ne gelenlere Limitsiz Yalın ADSL ilk 3 ay ücretsiz.

HızKota
​16 Mbps’ye kadar​Limitsiz

7. Limitsiz VDSL Fırsat Kampanyası

Limitsiz VDSL Fırsat Kampanyası

Turkcell Ev İnterneti’ne yeni gelenlere yüksek hızda limitsiz internetin fiyatı 99,90 TL’den başlıyor.

HızKota
​24 Mbps’ye kadar ​Limitsiz
​35 Mbps’ye kadar ​Limitsiz
50 Mbps’ye kadar ​Limitsiz​
100 Mbps’ye kadar ​​Limitsiz

Diğer internet paketi kampanyalarına da ulaşmak için Turkcell Superonline sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Buradan size uygun paketleri inceleyip, işinize yarayacak doğru ve hızlı internet hizmetini hemen almaya başlayabilirsiniz. Paketler ile alakalı daha fazla bilgiyi müşteri hizmetlerini arayarak ya da cep merkezlerinden de edinebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu