Tarifeler

Turkcell Süper Fırsat 20 GB+, 13 GB+, Platinum 30GB+

Sınırlı süreli yeni gelen abonelere özel 13 GB, 20 GB ve 30 GB interneti olan paketlerden birine geçiş yapabilirsiniz. Toplamda 3 farklı paket sunumu yapılmıştır. Bu paketler: Süper Fırsat 13GB+, Süper Fırsat 20GB+ ve Platinum 30GB+ sunumu yapılmıştır. Bu paketlerden size en uygun olanı seçip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Süper Fırsat paketlerinin yanı sıra Turkcell Platinum 30 GB + yani plus paketlerinden birini seçerek yeni bir hat alarak ya da hat taşıması ile Turkcell’li olabilirsiniz.

Turkcell Süper Fırsat 13GB+ Paketi

Turkcell Süper fırsat 13GB+ paketini satın almanız halinde 13 GB internet, 1000 dakika kullanım haklarına 55 TL karşılığında sahip olabilirsiniz. Sınırlı süreli olan bu paketin fiyatı değişebilir. Ancak pakete geçişler de sınırlı sürelidir. Bu nedenle hattını Turkcell’e taşımak ya da yeni bir hat almak isteyenler bu paketlerden birine geçiş yaparak kullanım yapılabilmektedir.

Turkcell Süper Fırsat 20GB+ Paketi

Süper Fırsat 20GB+ paketi, 20 GB internet, 1000 dakika her yöne konuşma kullanım haklarının aylık ücreti 75 TL’dir. Bu paket sadece sınırlı süreli geçerlidir. Kullanım hakları diğer tarifelerde olduğu gibi yurtiçin de geçerlidir. Hat taşıma ya da yeni bir hat alarak ya da Turkcell’den başvuru yaparak bu pakete geçiş yapabilirsiniz.

Turkcell Platinum 30GB+

Turkcell Platinum 30GB+ paketinde 30 GB internet, 1500 dakika her yöne konuşma hakkına aylık 100 TL karşılığında sahip olabilirsiniz. Platinum 30 GB+ paketine de sınırlı süreli olarak geçiş yapılabilir. Paketin aylık fiyatı 100 TL’dir. Diğer paketler gibi kullanım hakları yurtiçinde geçerlidir.

Kalan Kullanım Hakkı Sorgulama

Kullanım haklarınız ile ilgili %80 ve yüzde yüz kullanım bilgilendirme mesajları hattınıza iletilir. Ayrıca kalan kullanım hakkınız ile ilgili bilgileri Dijital Operatör uygulamasından sürekli olarak sorgulayabilirsiniz.

  • Kullanım hakları yurt içinde geçerlidir.
  • Paket 30 gün geçerlidir.
  • Mevcut dakika sms ve internet hakkınız bittikten sonra ek paketler satın alabilirsiniz.

Numara taşıma ya da yeni hat alarak bu paketlerden herhangi birine geçiş yapabilirsiniz. Geçiş işlemleri isterseniz Turkcell cep merkezinden ya da turkcell.com.tr’den satın alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu