Turkcell Bedava internet

Turkcell Sonbahar Kampanyası 3 GB Bedava internet

Turlcell,Dergilik Sonbahar Kampanyası ile abonelerine 1 GB, 2 GB ve 3 GB olmak üzere 3 farklı bedava internet kazanma şansı veriyor. Kampanyadan yararlanmak için belirli şartları yerine getirmeniz gerekiyor. Tüm şartları yerine getirmeniz halinde toplamda 6 saatlik bedava internet paketlerinden birini kazanabilirsiniz. Dergilik kanalına özel olarak yapılan kampanyanın detaylarına aşağıdan bakabilirsiniz.

Turkcell Dergilik Sonbahar Kampanyası

Turkcell’li faturalı ve ön ödemeli aboneler kampanyadan yararlanabilirler. Eylül ayında 10 makale oku, 10 makale dinle ve 10 podcast dinlemeniz halinde 6 saatlik 1 GB kazanırsınız. Katılım Eylül ayı için 150.000 fayda ile sınırlı. Ekim ayında 20 makale okuyarak, 20 makale dinleyin, 20 podcast dinlemeniz halinde 6 saatlik 2 GB internet kazanırsınız. Katılım Ekim ayı için 150.000 fayda ile sınırlı. Kasım ayında ise daha fazla hediye veriliyor, 30 makale oku, 30 makale dinle, 30 podcast dinlersen  6 saatlik 3 GB kazanın. Katılım Kasım ayı için 150.000 kişi ile sınırlıdır.

Kampanyadan yararlanabilmek için yukarıdaki adımları uygulamanız gerekir. 30 Kasım 2021 tarihine kadar geçerli.

Dergilik uygulamasını açıp herhangi bir makaleye tıklamanız halinde makale okumuş sayılırsınız. Makaleleri ‘Keşfet’ bölümü altında ‘Güncel Makaleler’ ‘Makale Kategorilerini İncele’ gibi bölümlerde ve ‘Oku’ sekmesinde ‘Makale’ bölümünden bakabilirsiniz.

Dergilik uygulamasında bir makaleyi dinleyebilmek için hoparlör ikonu olan herhangi bir makalenin üstüne dokunun ‘Makaleyi Dinle’ butonuna dokunarak dinlemeye başlarsınız. Butona bastığınızda makale dinlemiş sayılıyorsunuz.
 
Dergilik uygulaması ile Podcastler hem alttaki Anasayfa sekmesinde hem de Podcast sekmesinde bulunuyor. Herhangi bir Podacastin üzerine ve Play tuşuna dokunarak Podcast başlatmanız halinde dinlemiş sayılırsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu