Bildirimlerim

Turkcell Sen Yap Diye Kazan Kazandır beşinci hafta

Turkcell Sen Yap Diye Kazan Kazandır beşinci hafta

Turkcell’in tekrardan çıkardığı sen yap diye kazan kazandır kampanyasında 5. haftaya girildi. Kampanya toplamda 6 hafta sürüyor. Kampanya kapsamında toplamda maksimum 40 GB bedava internet veriliyor. Mevcut kampanyalar dışında yapılan bu kampanyaya arkadaşlarınızı da davet edebiliyorsunuz. Bu sayede arkadaşlarınız da hediye kazanıyor, siz de o hafta ekstra 1 GB bedava internet kazanabiliyorsunuz. Bu başlığımızda Turkcell sen yap diye kazan kazandır beşinci hafta hediyesini yazdık.

Yapılan en yeni kampanyalara katılıp siz de hemen hemen her hafta hediye alabilirsiniz. Bu sayede internetiniz bittiğinde ücret ödemeden GB sahibi olabilirsin. En yeni kampanyaları da Turkcell bedava internet sayfasından takip etmeyi unutma.

blank

Turkcell Sen Yap Diye Kazan Kazandır Kampanyası 5. Hafta Hediyesi

4 Kasım 2019 – 10 Kasım 2019 tarihleri arasında BiP uygulaması ile toplam 25 dakika arama yapan Turkcell aboneleri, 24 saat boyunca yurtiçinde kullanabileceği 1GB hediye internet kazanacak. Kampanya haftasındaki görevini yerine getiren aboneler, arkadaşlarını da kampanyaya davet etme hakkına sahipler. Davet ettikleri arkadaşları, 1 Haziran’19 tarihinden bu yana BiP uygulamasını ilk defa kullanarak haftanın görevini yerine getiriyorsa, hem davet eden hem de davet edilen o hafta için 2. Kez 1GB hediye kazanırlar.

Turkcell Sen Yap Diye Kampanyası

6 Hafta süresi içinde 40 GB kazandıran kampanyadır.  Kampanyaya katılımlar BiP üzerinden yapılmaktadır.

  • BiP uygulamasına giriş yap,
  • Senyapdiye kanalını takip et,
  • Ödül haftası giriş yaparak görevi yerine getir,
  • Hediyeni kazan.

Okul döneminde ödev hazırlayan öğrencilerden, youtube gibi uygulamalarda çok vakit harcayan gençlere kadar bir çok kişinin işine yarayan bir kampanyadır. İnternetten ödev nasıl hazırlanır için verilecek yanıtlar çok kolaydır. Ancak bu işin de püf noktaları bulunmaktadır. Arama motorlarına araştırma konularını yazmak ödev hazırlamanın temelidir. İşlemin püf noktası ise site seçimlerinde başlamaktadır. Online sistemler içerisinde bilgi kirliliğine yol açan pek çok web sitesi bulunmaktadır. Öğrenciler, kaynaklarından emin olunan siteleri tercih etmelidir. Bulunan verilerin bir Word belgesinde toplanması da ödev hazırlanmasında önemli noktalardandır. Konuya göre açılan klasörler, verilerin analiz edilerek değerlendirilmesi diğer aşamalarıdır. Sunumlar ise ödev türüne göre yazılı olarak da online olarak da yapılabilmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.