Bedava internet

Turkcell Samsung Galaxy J4+ Telefon Hediye Kampanyası

Turkcell Samsung Galaxy J4+ Telefon Hediye Kampanyası

Turkcell mobil hat kampanyaları yaptığı gibi, faturalı hat sahiplerine cihaz kampanyaları da sunuyor. Bu kampanyalar sayesinde bir çok kişi istediği cihaza taksitli bir şekilde sahip oluyorlar. Faturalı hat üzerinde cihaz satın aldığınızda her ay tarife ücretiniz ve telefon taksiti olmak üzere ödeme yaparsınız. Bu yazımızda Turkcell samsung galaxy j4+ hediye telefon kampanyası hakkında bilgi verdik.

Turkcell Samsung Galaxy j4+ kampanyası ile fatura üzerine cihaz alabilirsiniz. Fatura üzerine cihaz satın alabilmek için faturalı hat kullanıyor olmanız gerekir. Ayrıca yeterli puanınızın olması gerekir. Puanınızı bilmiyorsanız Turkcell Puan sorgulama yazımızdan nasıl öğreneceğinizi kontrol edebilirsiniz. Ayrıca güncel kampanyalardan yararlanarak tarifeye ek hediye almak için Turkcell bedava internet başlığına bakabilirsin.

Samsung Galaxy J4+ Hediye Kampanyası

Fatura üzerine satın alabileceğiniz Turkcell Samsung Galaxy J4+ Kampanyasından faydalanmak çok kolay. Eğer bu telefonu almayı düşünüyorsanız ve taksitli ödeme yapmak istiyorsanız bu kampanya tam sizlik. Fakat bu yazımızda Samsung Galaxy J4+ Hediye kampanyası hakkında bilgi vereceğiz. Bu sayede siz de kampanyadan yararlanarak hediyeye sahip olabilirsiniz.

Turkcell Hediye Telefon Kampanyasından Faydalanabilmek İçin

Telefon hediyesini kazanabilmek için aşağıdaki paketlerden birine kayıt olmanız gerekir.

HızKotaTaahhüt SüresiKampanya Fiyatı*
50 Mbps Platin PaketLimitsiz24 ay149,90 TL
75 Mbps Platin PaketLimitsiz24 ay179,90 TL
100 Mbps Platin PaketLimitsiz24 ay279,90 TL

*8 TL modem bedeli ve tüm vergiler fiyatlara dahil.

Kampanyadan mevcut Turkcell Superonline Fiber İnternet aboneleri, cihaz hediyeli herhangi bir internet fırsatından ve/veya 20.12.2018 tarihinden sonra açılmış olan herhangi bir yeni müşteri kampanyasından yararlanmıyor ise kampanyaya katılabilecektir. Fiber internet hizmeti Turkcell Superonline altyapısının bulunduğu yerlerde sunulur.

Samsung Galaxy J4+ Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Samsung Galaxy J4+ akıllı cep telefonu fiber müşterilerine özel, Platin teklifinin yanında hediye.

  • Turkcell Superonline bayi ve yetkili Turkcell Superonline Satış kanallarına giderek başvuru yapabilirsiniz,
  • Aynı zamanda www.superonline.net üzerinden ,Turkcell Mağazalarından da başvuru yapabilirsiniz,
  • İsterseniz 0532 532 00 00 arayıp kampanyaya başvurabilirsiniz.

Kampanya kapsamında aboneliğimi iptal ettirmem halinde ne olur?

  • Aboneliğin iptal edilmesi durumunda o ana kadar tarife ücreti üzerinden almış olduğunuz indirimler, (varsa) aktivasyon ücreti veya (varsa) taksitlendirilmiş aktivasyon ücretlerinin kalan taksitleri, (varsa) kurulum ücreti ve Samsung marka tabletin rayiç bedeli (Samsung Galaxy J4+  vergiler dahil 1.399 TL) toplam tutarı ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel ve (varsa) internet kota aşım bedeli, (varsa) dakika paketi aşım bedeli, (varsa) sabit telefon görüşmeleri bedeli son faturanıza yansıtılır.

Kampanya ile alakalı aklınıza takılan her şeyi müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilirsiniz.

Bu ve buna benzer güncel kampanyalar hakkında bilgi edinmek için sayfa bildirimlerini kabul edin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.