Bedava internet

Turkcell Salla Kazan Haftalık 1 GB Youtube hediye

06 Ağustos 2020
Turkcell Salla Kazan Haftalık 1 GB Youtube hediye

Salla kazan mevcut ses hattı sahiplerinin uzun süredir kullandığı kampanyalardan biridir. Bu kampanyaya katılan aboneler Turkcell Salla Kazan Haftalık 1 GB Youtube hediye hakkı da sahip olacakları hediyelerden biridir. Turkcell abonelerinin hemen hemen her hafta katıldığı bu kampanya ile birbirinden güzel çeşitli hediyeler sunulmaktadır. Kimi zaman hediye dakika, kimi zaman uygulamalarda geçerli internet hakları, bazen de bütün uygulamalarda kullanabileceğiniz bedava internet teklifleri hediye edilir.

Hemen internete ihtiyacın varsa Turkcell bedava internet sayfasında bütün kampanyalar listelenmiş durumda. Uygun olduğun kampanyaya katıl hemen hediyeni al.

Salla kazan kampanyasına katılmak tamamen ücretsizdir. Kampanyaya katılarak önceden belirlenmiş hediye listesinde yer alan fırsatlardan birini kazanırsınız. Bu hediye listesinde yer alan Haftalık 1 GB Youtube paketi de kazanabileceğiniz hediyelerden biridir.

Turkcell Salla Kazan Haftalık 1 GB Youtube

  • Dijital Operatör uygulamasından Salla Kazan menüsüne giriş yap,
  • Telefonunu salla,
  • Hediyeni al.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi kesinlikle bu hediye tanımlanacak diyemeyiz. Fakat verilen hediyelerden biri de 7 gün Youtube uygulamasında geçerli 1 GB internet hakkını da kazanma şansınız var.

Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerli olacaktır. Sadece Youtube uygulamasında geçerlidir. Kullanmadığınız internet otomatik olarak silinir. Kampanya süresi dolduğunda otomatik iptal olacaktır.

Turkcell Youtube bedava internet

Bu paketi kazandığınızda sadece Youtube uygulamasında kullanmanız gerekir. Farklı uygulama ya da internet tarayıcısından yapacağınız kullanımlar bu hediyeye dahil değildir. Mevcut hediyeniz bittiğinde varsa internetiniz üzerinden yoksa aşım ücreti geçerli olacak şekilde kullanım yapılır.

Salla kazan kampanyası 03 Ocak 2020 tarihinde son bulacaktır. Bu tarihe kadar bu kampanyaya her hafta katılabilirsiniz. Bu sayede birbirinden güzel hediyeleri kazanabilirsiniz.

Daha fazla kampanya, indirim, tarife ve paket haberleri almak için sayfa bildirimlerini kabul edin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.