Bedava internet

Turkcell Salla Kazan BiP Bedava internet Kampanyası

Turkcell Salla Kazan BiP Bedava internet Kampanyası

2021 Aralık ayının sonuna kadar devam eden kampanya ile birbirinden farklı bedava internet paketleri kazanabilirsiniz. Kazandığınız hediyeleri ise hattınıza gelen onay mesajından sonra kullanabiliyorsunuz. Şimdi Turkcell salla kazan bip bedava internet kampanyası ile ilgili detayları size anlatacağız. Ayrıca referans olarak Turkcell’in kampanya sayfasını da yine bu makalede sizlerle paylaşmış olacağız.

Salla Kazan ikinci ekrandan dokunarak BiP indiren ve BiP Salla Kazan kanalına gelen Turkcell abonelerini sürpriz hediyeler bekliyor. Kampanyadan Turkcell Bireysel ve Kurumsal, Faturalı ve Hazır Kart, aktif, ses ve data aboneleri faydalanabilmektedir. Borç kapama ve taksitlendirme olan hatlar aktif ise katılabilecekler. Kampanyaya birden fazla hattınızla katılım yapabilirsiniz. Kampanya bitiş tarihi BiP’te saklıdır. Kampanya bitimine kadar ilgili aboneler ayda 1 defa yararlanabilirler.

Turkcell Salla Kazan BiP Bedava internet Nasıl Yapılır?

Dijital Operatör Uygulamasına giriş yapın ve Salla Kazan ekranında telefonunuzu salladıktan sonra gelecek olan 2. Ekran ile BiP Salla Kazan kanalına giriş yaparak kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz. Telefonunuzun hareket algılama özelliği bulunmuyorsa ilgili ekrandaki butona dokunarak kampanyaya katılabilirsiniz. Kampanya ile ayda bir defa hediye kazanma hakkınız bulunuyor. Tekrar kazanmak için yukarıda anlatılan işlemi her ay tekrarlamanız gerekir.

Salla Kazan BiP Kampanyası Hediyeleri

Kampanya sayesinde verilen içerikler ve geçerlilik süresi aşağıdaki tabloda bulunmaktadır.

HediyeDetay
Haftalık 5GBHediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Haftalık 1GBHediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.
Günlük 1GBHediye aktivasyon SMS’i sonrasında 1 gün boyunca geçerlidir.
12 Saatlik 1GBHediye aktivasyon SMS’i sonrasında 12 Saat boyunca geçerlidir.

Kampanya detaylarını Turkcell resmi internet sitesinden bulabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.