Turkcell Bedava internet

Turkcell Ramazan için Gülümseten TL Yükle Kazan Bedava internet

Turkcell Ramazan Bedava internet 2021 Kazanmak için bu kampanyaya katılabilirsiniz

Turkcell’in Ramazanda kullanabileceğiniz kampanyalarından biri de gülümseten TL yükle kazan kampanyasıdır. Bu kampanya sadece Ramazana özel değildir. Fakat bu dönemde de kampanyayı uygularsanız bedava internet kazanabilirsiniz.

Kampanya ile ilgili bütün detaylara isterseniz buradan resmi sayfayı ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdaki bilgileri de kullanıp kampanyaya katılım yapmak için uygulamanız gereken adımları öğrenebilirsiniz.

Turkcell Gülümseten TL Yükle Kazan Kampanyası 2021

Gülümseten TL kazan kampanyasına katılarak Gülümseten Aylık 1 GB ve Gülümseten Günlük 1GB hediye seçeneklerinden birini kazanabilirsiniz. 35 TL yükleme yapan faturasız aboneler Aylık 1GB kazanırlar. 5TL ve 20 TL arası yükleme yapacak olan aboneler ise günlük 1 GB kazanacaktır.

Gülümseten Aylık 1 GB faydasından 10TL ve üzeri Telsiz Kullanım Ücreti borcu bulunan bireysel ön ödemeli aboneler faydalanabilir. Gülümseten Günlük 1GB hediye hakkından ise Telsiz Kullanım Ücreti borcu 5 TL ve üzeri fakat 10 TL’nin altında olan bireysel ön ödemeli yani faturasız aboneler yararlanabilecektir. Hediye kullanım hakları yurtiçinde geçerlidir.

  • Turkcell Mağazalarından, Dijital Operatörden ve turkcell.com.tr’den TL yükleyerek kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz.
  • Faturasız aboneler yukarıdaki şartlara uygun şekilde fırsattan faydalanabiliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu