Turkcell Bedava internet

Turkcell Ramazan Bayramı Bedava internet 2020 Hediyesi

Turkcell Ramazan Bayramı Bedava dakika, bedava sms ve bedava internet 2020 kampanyası

Ramazan Bayramında özel dakika, sms ve internet paketleri verilecek mi? Bir gelenek haline gelen Bayram kampanyaları bu yıl da devam edecek mi? Turkcell Ramazan’a özel sadece 1 GB hediye internet vererek müşterilerini şaşırtmıştı. Daha önceki Ramazan aylarında daha fazla GB, dakika veren Turkcell bu yıl oldukça az bir içerik verdi diyebiliriz. Peki 24 Mayıs’ta yani Turkcell Ramazan Bayramı Bedava internet 2020 olacak mı?

Turkcell Ramazan Bayramı Bedava internet Nasıl Yapılır?

Şuan Turkcell Ramazan bayramı bedava internet hediyesi bulunmuyor fakat mevcut kampanyalardan faydalanarak bayramda hediye GB alabilirsiniz. Ramazan Bayramında bedava internet alabilmek için katılabileceğiniz kampanyalar:

  • Kart Kayıt Kampanyası
  • Ramazan 1 GB kampanyası
  • Bizce kampanyası
  • Kim 1 GB ister

Turkcell Ramazan 1 GB Hediye Kampanyası

Bu kampanyaya Dijital Operatör uygulamasından katılabilirsiniz. Son katılım 23 Mayıs 2020 tarihidir. Yani bayram günü alınmaz. Eğer Ramazan boyunca bu hediyeyi almadıysanız elinizi çabuk tutup almanın tam zamanı.

Turkcell Ramazan Bayramı Bedava internet Kim 1 GB ister

BiP Uygulamasından Kim 1 GB ister bölümüne girin. Burada size sorulan soruları doğru yanıtlayarak 1 GB’a kadar bedava internet hakkı kazanabilirsiniz.

Turkcell Ramazan Bayramı Bizce Bedava internet

Bizce Uygulamasından topladığınız puanlar ile Ramazan Bayramında kullanmak için bedava internet alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu