Bildirimlerim

Turkcell Rahat Hadi İzle Haftalık 4 GB internet 10 TL

02 Kasım 2019
Turkcell Rahat Hadi İzle Haftalık 4 GB internet 10 TL

Kısa bir süre önce çıkan Rahat tarifelere ek olarak internet kampanyaları da sunuldu. Bu sayede Turkcell Rahat izle Haftalık 4 GB internet paketini sadece 10 TL ye satın alabiliyorsunuz. Bu kampanyadan yararlanabilmek için Rahat paketlerden birinin hattınızda aktif olması gerekir. Ek paketi satın aldığınızda 7 gün boyunca kullanabileceğiniz 4 GB internetiniz olur. Bu internet sadece  TV+, Youtube, İzlesene’de geçerli olacaktır.

Turkcell rahat hadi izle haftalık 4 GB paketi ile TV+ Youtube ve İzlesene uygulamalarında 4 GB internet kullanabilirsiniz. İnterneti erken biten mobil hat kullanıcıları genelde GB’ların çoğunu video izlerken bitiriyor. Bu nedenle eğer Youtube’ta uzun zaman geçirip videolar izliyorsanız bu paket tam size göre. Zamanının çoğunu internette geçirenlerin mobil interneti genelde yetersiz geliyor. Eğer evde wifi de yoksa, tarife yenileneli bir kaç gün olmasına rağmen mobil internet erkenden bitebiliyor. Böyle durumlarda ek bir internet paketi alarak kullanım yapmak daha masrafsız olacaktır.

Rahat Hadi İzle Haftalık 4 GB

Sadece Youtube, Tv+ ve İzlesene mobil uygulamalarında geçerlidir. Paket 1 haftalıktır. Bu süre içinde kullanmadığınız haklarınız otomatik olarak silinir. Bu ek paketi satın aldığınızda belirtilen uygulamalarda kullandığınız internet izle paketinden düşer, mevcut tarifeden düşmez. Kampanyalı olan Rahat Hadi İzle Haftalık 4 GB paketinden Turkcell Rahat Tarife’de bulunan ve üzerinde aktif bir “Rahat Paket” olan ses hattı aboneleri yararlanabilecektir.

Güncel kampanyalar ile hediye almak için Turkcell bedava internet kampanyalarına bakabilirsin.

Rahat Hadi İzle Haftalık 4 GB Nasıl Yapılır?

Turkcell rahat tarife kullananların satın aldığı, Rahat Hadi İzle Haftalık 4 GB nasıl alınır?

  • Müşteri hizmetlerinden,
  • turkcell.com.tr’den,
  • Dijital Operatör uygulamasından ya da Turkcell mağazalarından satın alınabilir.

Satın aldığınız paketi size gelecek onay mesajından sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

Rahat Hadi İzle Haftalık 4 GB Kalan Kullanım Haklarını Sorgulama

Kalan kullanım haklarını sorgulamak isteyebilirsiniz. Bu durumda yapmanız gereken işlem oldukça basit. Kalan kullanım hakkını sorgulamayı Dijital Operatör uygulaması üzerinden ya da KALAN yazıp 2200’a göndererek öğrenebilirsiniz.

Turkcell Rahat Hadi izle nasıl iptal edilir?

  • Rahat Hadi İzle Haftalık 4 GB paketinin iptali için: IPTAL RAHAT HADI IZLE yazıp 2200’a göndermeniz gerekir.

Devir, ödeme tipi değişikliği, numara taşıma, abone isteği üzerine hattı kapama durumlarında paket faydaları otomatik sonlanacaktır. Numara değişikliği, sim kart değişikliği, tarife değişikliği durumlarında paket kullanım hakları devam eder.

Daha fazla kampanya, teknoloji haberleri için sayfa bildirimlerini kabul edin. Bu sayede en güncel haberlerden ilk siz haberdar olursunuz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.