Bildirimlerim

Turkcell Oyna İzle internet Paketi Nasıl Yapılır?

26 Ekim 2019
Turkcell Oyna İzle internet Paketi Nasıl Yapılır?

Hem oynayan hem de izleyenler için Turkcell oyna izle paketi ile 5 gb alıyor, hem oynuyor hemde izliyorlar. Sadece oyun oynamak bazen yetmeyebilir. Oyna İzle Paketi’yle hem Youtube’dan oyun videolarını izle hem de PUBG Mobile ve seçili oyunlarda geçerli olan 5 GB internet ile eğlencenin tadını çıkarabilirsin. Bu konuda Turkcell Oyna İzle internet Paketi Nasıl Yapılır? hakkında detaylı bilgiler paylaşıldı.

Oyna İzle Paketi

Turkcell Oyna izle paketi, çıktığı günden bu yana mobil oyun oynamayı ve izlemeyi sevenlerin sıklıkla satın aldığı paketlerden biri haline geldi. Bu ek paket kapsamında sunulan 5 GB internet kullanım hakkı Youtube’da oyun izlerken ve geçerli oyunları oynarken kullanılabilir.

Anlaşmalı oyun şirketlerinin Turkcell’in bildireceği oyunlarında ve Youtube’da geçerli 5 GB internet içeren Oyna İzle Paketinin ücreti 19 TL’dir. Bu ek internet paketinden tüm Turkcell ses hattı aboneleri yararlanabilirler. Tarife paket dahilinde yapacağınız kullanımlar ile alakalı %80 ve %100 bilgilendirme mesajları hattınıza iletilir. Data hatları bu ek internet paketinden yararlanamazlar.

Turkcell Oyna İzle Nasıl Yapılır?

  • Dijital operatör uygulamasından satın alabilirsiniz.
  • Faturalı ve faturasız aboneler satın alabilirler.
  • Gelecek olan tanımlama mesajından sonra kullanabilirsiniz.

Pubg ve youtube uygulamalarında geçerlidir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.