Turkcell Bedava internet

Turkcell Masterpass Fatura Ödeme 5 GB Bedava internet

Turkcell Masterpass Fatura Ödeme 5 GB Bedava internet kampanyası sayesinde faturanızı öderken hediye internet kazanabilirsiniz. Turkcell faturalı hat kullananların yararlanabileceği bir kampanyadır. Masterpass ile faturanızı ödemeniz halinde sizlere hediye olarak 5 gb ücretsiz internet verilir.

6 – 31 Aralık 2021 tarihlerine kadar Turkcell mobil faturalarınızı Masterpass’e kayıtlı kartınızla ödeyin. Günlük 5 GB bedava internet hediyesinden yararlanın.

  • Kampanya Maestro ve Mastercard logolu kartlar için geçerlidir.

Turkcell Masterpass 5 GB Bedava internet Nasıl Yapılır?

Kampanyadan aboneler sadece 1 defa faydalanabilirler. Kampanya kapsamında 1 günlük 5 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Kampanyaya katılacak olan aboneler Maestro ve Mastercard logolu Masterpass’e kayıtlı kartı ile fatura ödemelerini yapması gerekmektedir.

Kampanya dahilinde abonelere bir günlük bedava internet verilir. Böylece aboneler hediye internetlerini yurtiçinde 24 saat boyunca kullanabilirler.

Turkcell Masterpass Fatura Ödeme 5 GB Hediye internet Detayları

6 -31 Aralık tarihleri aralığında; turkcell.com.tr ya da Dijital Operatör uygulaması üzerinden; Turkcell mobil hattına ait faturayı Masterpass’e kayıtlı Mastercard veya Maestro logolu kart ile ödeyen bireysel faturalı Turkcell müşterileri kampanyadan yararlanabilirler.

Turkcell mobil hatlarına ait faturayı Masterpass’e kayıtlı Mastercard ya da Maestro logolu kartınızla ödeyerek 5 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

5GB hediye, 1 gün kullanabileceğiniz yurt içi internet kullanımınızda geçerlidir.

Hediyenizi telefonunuza gelecek olan onay mesajından sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. Kullanım ile ilgili %80 ve %100 bilgilendirme mesajları hattınıza iletilir.

Hediye paket geçerlilik süresi sonunda otomatik olarak iptal olur ve yenilenmez.

Kampanya haklarının bitmesinden sonra ya da paket süresi bitmesi halinde müşterilerin kayıtlı olduğu başka bir paket/kampanya yok ise kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlenir.

Kampanya ile verilen hediye hakları başka hatta ya da kişiye transfer edilmez.

Kampanyaya katılan aboneler yurt içi 4.5G hizmetinden yararlanmak için onay vermiş ve abonelik başvurusunda bulunmuş sayılmaktadır. Paket kullanmaya başlayacak olan müşterilerin 4.5G abonelikleri otomatik başlar.

Kampanyaya katılım sınırlı sayıdadır.

VakıfBank, Turkcell ve Masterpass kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

Turkcell Masterpass Fatura Ödeme 5 GB Bedava internet kampanyası ile alakalı aklınıza takılanları yorum formundan doldurarak gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu