Bildirimlerim

Turkcell Lifecell Super Mix Paket – Tarifesi

24 Ekim 2019
Turkcell Lifecell Super Mix Paket – Tarifesi

Turkcell’in Lifecell kanalı ile sunduğu Süper Mix paketi içeriği bakımından seçili uygulamalarda geçerli 45 GB internet hakkını sunuyor. Lifecell tarifeleri arasında en bol internete sahip olan Turkcell Lifecell Super Mix Paket hakkında genel bilgileri bu yazıda bulabilirsiniz. Pakete geçiş yapmadan önce isterseniz Turkcell müşteri hizmetlerini arayın ya da Cep merkezlerinden bilgi alabilirsiniz.

Turkcell Lifecell Süper Mix paketi eğer size uygunsa bu tarifeye geçiş yapabilirsiniz. Bu tarife faturalı bir tarifedir, faturasız aboneler diledikleri zaman faturalıya geçiş yaptıklarında bu paketi seçebilirler.

Turkcell Lifecell Super Mix Paket – Tarifesi

Lifecell Süper Mix Paket ile Instagram’dan Facebook’a, Youtube’dan Twitter ve Spotify gibi onlarca uygulamanın yer aldığı uygulama havuzundan seçeceğiniz 4 uygulamayı istediğiniz kadar kullanabilir, 500 dakika ile doya doya konuşabilirsin. Ek 3 GB internet hakkını da dilediğin uygulamalarda kullanabilirsin. Üstelik ek ücret ödemene gerek kalmadan Dergilik, Tv+, BiP, Fizy, Lifebox ve Yaani de paketinizle beraber sizin olur.

Lifecell Süper Mix ile uygulamalarda geçerli 45 GB internet içeriği

  • Bip’ten Bip’e istediğin kadar ara, mesajlaş, paylaş
  • Seçeceğin 4 Uygulamada geçerli 20GB (Uygulama başına 5GB)
  • TV+’ta geçerli 5GB internet ile istediğin kadar TV
  • Fizy’de geçerli 5GB internet ile istediğin kadar müzik
  • Lifebox’a özel 5 GB internet ile istediğin kadar depola
  • Dergilik’te geçerli 5GB internet ile istediğin kadar dergi ve gazete
  • Yaani’ye özel 5 GB internet

Turkcell Lifecell Super Mix Paket Nasıl Yapılır?

  • SUPERMIX YILLIK yazarak 2200’a gönderip yıllık abonelik başlatabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerini arayarak ya da cep merkezlerinden de bu tarifeye geçebilirsin.

Paket kapsamında yer alan uygulama seçme hakkımı nasıl kullanırım?

  • Paketiniz başladıktan sonra Turkcell.com.tr üzerinden online işlemler sayfasından giriş yaparak ya da Dijital Operatör Uygulaması üzerinden uygulama listesinde yer alan uygulamalardan dilediğinizi seçebilirsiniz.

İnternet Nasıl Kullanılmalı?

İnternet, kullanım oranı her geçen gün artan ve dünya çağında olan bir iletişim ağıdır. Bazı ülkeler internet kullanımı açısından yerinde saymaktadır. Ancak Türkiye, internet kullanımı açısından oldukça ileri seviyelerdedir. Üstelik yapılan araştırmalara göre ülkemizdeki internet kullanım oranları giderek artmaktadır. Bu durumun olumlu mu yoksa olumsuz mu olduğu ise bakış açısına göre değişim göstermektedir. Fakat insanların büyük bir bölümü internet nasıl kullanılmalı bilmediği için bu teknolojiyi sadece insanlarla sohbet etmek ya da sosyal medya hesaplarına giriş yapabilmek için değerlendirmektedir.

Doğru İnternet Kullanımı

Günümüzde internet üzerinden yapılamayan işlem neredeyse yoktur. Ancak doğru internet kullanımı olmadan gerçekleştirilen işlemlerden maksimum fayda alınamamaktadır. Özellikle çocukların kontrolsüz internet kullanımı neticesinde hem beyinlerinde hem de ahlaki yapılarında sıkıntılar oluşabilmektedir. Bu neden yüzünden çocuklar yetişkinlerin gözetiminde ve belli saatlerde internet kullanmalıdır. Aynı şekilde vaktinin büyük bölümünü internette farklı sitelerde harcayan yetişkinler, büyük bir zaman kaybı yaşamaktadır. Bunun yerine internet, faydalı bilgilere kolay şekilde erişim sağlamak amacıyla kullanılmalıdır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.