Bildirimlerim

Turkcell Lifecell Mega Mix Paketi, Lifecell 75 GB Tarifesi

17 Ekim 2019
Turkcell Lifecell Mega Mix Paketi, Lifecell 75 GB Tarifesi

Turkcell Lifecell paketleri kısa bir süre önce hayatımıza girdi. Bu tarifeler ile belirli uygulamalarda geçerli çok yüksek internet haklarına sahip olursunuz. Örneğin telefondan TV izlemeyi sevenler bu tarife sayesinde verilen interneti kullanıp dilediği zaman istediği yerden TV+ ile TV izleyebilir. Bu yazımızda Turkcell lifecell mega mix paketi, lifecell 75 gb tarifesi hakkında detayları paylaştık.

TURKCELL LİFECELL MEGA MİX TARİFESİ

Turkcell faturalı Lifecell Mega Mix Paket ile Instagram’dan Facebook’a, Youtube’dan Twitter ve Spotify’a onlarca uygulamadan oluşan uygulamalarda seçebileceğin 10 uygulamayı istediğin gibi kullanabilir, 500 dakika ile sevdiklerinle konuşabilirsin. Ek 3 GB internet ile de ne yapacağınız size kalmış. Üstelik ek ücret ödemenize gerek kalmadan Dergilik, Tv+, BiP, Fizy, Lifebox ve Yaani de tarifeniz ile beraber hediye.

LİFECELL MEGA MİX PAKETİ İLE UYGULAMALARDA GEÇERLİ 75 GB İNTERNET

Lifecell ile her şey için istediğin kadar internet var. Turkcell Faturalı Lifecell Mega Mix tarifesine gelen müşteriler aşağıdaki internet haklarına da sahip olurlar. Toplamda 75 GB internet kullanımı verilir.

  • BiP’ten BiP’e istediğin kadar ara, mesajlaş, paylaş
  • Seçeceğin 10 Uygulamada geçerli 50 GB(Uygulama başına 5GB)
  • TV+’ta geçerli 5GB internet ile istediğin kadar TV
  • Fizy’de geçerli 5GB internet ile istediğin kadar müzik
  • Lifebox’a özel 5 GB internet ile istediğin kadar depola
  • Dergilik’te geçerli 5GB internet ile istediğin kadar dergi ve gazete
  • Yaani’ye özel 5 GB internet

TURKCELL LİFECELL MEGA MİX NASIL YAPILIR?

  • Tarifeye katılmak için MEGAMIX YILLIK yazıp 2200’a göndererek yıllık abonelik başlatabilirsiniz.. Ayrıca istersen müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden ya da internetten de kayıt olabilirsin.
  • Tarifenin taahhütlü fiyatı 100 TL’dir.

TURKCELL İNTERNET HIZLANDIRMA

   İhtiyaç anında sinirimizi bozan şeylerden biri internet hızının düşmesi. Bağlantımızın yavaş olması durumunda dakikalarca beklediğimiz oluyor. O an öğrenmemiz gereken şey belki de bir hayat kurtaracaktır. Bu gibi durumlarda müşteri hizmetlerini aramak yerine kendimizin yapacağı birkaç yöntem mevcut. Türk insanı ile bağdaşmış milli düzeltme yöntemimiz; kapat aç. Turkcell internet hızlandırma için basit gibi görünse de bazen gerçekten işe yarıyor. Cihazımın uzun süre aktif kalması bağlantımızı yavaşlatabiliyor.

O an cihazınızda aktif olan gereksiz veya kullanmadığınız uygulamalar var ise pasif hale alarak da sorunu çözüme kavuşturanları biliyoruz. Turkcell internet kullananlar kampanyalardan da faydalanabilirler. Cihazınızdan kaynaklanan sorunlar haricinde şebeke sorunu yüzünden de bağlantılarımız yavaşlayabiliyor. Dağlık engebeli bir alandaysanız bu sinyallerin kesik kesik gelmesine sebep olacaktır. Daha sonra cihazınıza bir hız testi uygulaması yapmalısınız. Bakalım gerçekten hızınız mı düşük yoksa siz mi çok acelecisiniz. Sorunlarınızın hala devam etmesi durumunda artık yapılacak tek şey müşteri hizmetlerini aramak. Belki kısa bir sürede çözemeyecekler ama elbet sorunun kaynağına ulaşacaklar. Teknik destek alarak gerekli düzenlemeler ve bağlantı ayarlarının ardından tekrar eski hızınıza kavuşacaksınız.

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.