Turkcell Bedava internet

Turkcell Kaçmaz Paketler Kampanyası 5 GB – 10 GB internet

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte kampanyalar da yenilendi Turkcell’e Yeni Gelen Faturalılara Özel Kaçmaz Ek Paketler fırsatı. Bu kampanya ile ek internet paketlerini çok uygun fiyata satın alabilirsiniz. Kampanyadan yalnızca faturalı aboneler yararlanabiliyorlar. 31 Aralık 2020 tarihine kadar sürecek olan bu kampanyada 2 farklı paket bulunuyor. Bu paketlerin birincisi 5 GB internet, ikincisi ise 10 GB internet almanıza olanak sağlıyor.

Paket içeriği ve fiyat analizi yapıldığında ikinci paketin daha avantajlı olduğunu siz de fark edeceksinizdir. Turkcell’in yeni kampanyası olan Kaçmaz Paketler Kampanyası internet paketi ile alakalı detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Faturalıda Hoş Geldin fırsatı. Turkcell Cep merkezlerinden faturalıya yeni gelen abnelere özel, paketinize ek aylık bol GB içeren Kaçmaz Paketler kampanyası sizi bekliyor.

Turkcell Kaçmaz Paketler Kampanyası

Lansman tarihi başlangıcından itibaren yeni tesis ya da numara taşıma yaparak faturalıya yeni gelen bireysel ses aboneleri Turkcell mağazalarından ve müşteri hizmetlerinden kampanyaya katılabilirler.

Turkcell Faturalı’ya yeni tesis, numara taşıma ya da faturasızdan geçerek son 90 gün içinde gelen aboneler içindir. Paket Turkcell Mağazaları ya da müşteri hizmletlerinden alınabilir.

  1. KAÇMAZ5GB ile 19 TL’ye yurt içinde geçerli her yöne aylık 5GB
  2. KAÇMAZ10GB ile 29 TL’ye yurt içinde geçerli her yöne aylık 10GB

Kaçmaz Paketler Kampanyası Nasıl Yapılır?

Kampanya kapsamında belirtilen koşullara sahip olan aboneler bu paketleri alabilirler. Paketleri alabilmek için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.

  • 5GB (KACMAZ 5GB yaz 2200’a gönder)
  • 10GB (KACMAZ 10GB yaz 2200’a gönder)
  • Dijital Operatör Uygulaması
  • Turkcell Mağazaları
  • 532 ya da 0532 532 0000

yöntemleri ile paketi satın alabilirsiniz ya da iptal etme işlemi yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu