Turkcell Bedava internet

Turkcell Hediye Çeki Fırsatı Kampanyası 500 TL

Turkcell’in yaptığı son kampanya ise hediye çeki kampanyası oldu. Bu kampanya şartlarını karşılayan Turkcell aboneleri 250 TL ya da 500 TL hediye çekini kazanma hakkına sahip olurlar.

Kampanyadan faydalanabilmek için belirtilen tutarda Turkcell.com.tr’den alışveriş yapılması gerekmektedir. Kampanya kapsamında maksimum 500 TL hediye çeki kazanabilirsiniz. İlgili Kampanya 11.10.2019-17.10.2019 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Turkcell Hediye Çeki Kampanyası

Hediye çeki fırsatından faydalanabilmek için aşağıda belirtilen işlemi yapmış olmanız gerekir.

  • turkcell.com.tr’den 7.000 TL – 9.999 TL arasında yapılan peşin ve kontratlı Akıllı Telefon alışverişiniz sonucunda 250 TL Hediye Çeki kazanırsınız.
  • 10.000 TL ve üzeri yapılan peşin ve kontratlı Akıllı Telefon alışverişlerinde ise 500 TL Hediye Çeki hakkına sahip olursunuz.
  • Kampanya stoklarla sınırlıdır.
  • Hediye çeki tek seferde kullanılır. Başka çek ya da kampanyalar ile birleştirilemez. Kalan bakiye devredilemez.
  • Turkcell, kampanya süresi boyunca ürünlerle ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Turkcell 250 TL Hediye Çeki – 500 TL Hediye Çeki Fırsatı

Kampanya kapsamında verilen hediye çekleri sadece turkcell.com.tr’de peşin alımlarda geçerlidir. Hediye çekleri 01.11.2019 itibari ile ilgili kampanya şartlarına sahip olan abonelere SMS olarak kampanyaya katılım sağladıkları cep telefonuna gönderilir.

Hediye Çeki Nasıl Kullanılır?

  • Hediye çeki, www.turkcell.com.tr üzerinden peşin yapılan tüm aksesuar, telefon, tablet, bilgisayar ve VINN alımlarında geçerli olacaktır. Hediye Çeki tek kullanımlıktır.

Kampanya hakkında daha fazla bilgi edinmek için Turkcell müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Bu kampanyadan faydalanarak ihtiyacınız olan akıllı telefonu alırken 250 TL – 500 TL’lik hediye çeklerinden birini de kazanabilirsiniz.

Turkcell pasaj kampanyası sayesinde müşterilerinin hali hazırda alacağı akıllı cihazlardan daha kârlı olmasına olanak sağlıyor. Kampanya kapsamında verilen hediye çekini de turkcell.com.tr’de kullanabileceksiniz. Ayrıca bu hediye çeki tek kullanımlıktır.

Kullanım yaparken 100 TL’lik bir alışverişte bu çeki kullanırsanız geriye kalan 400 TL deviretmez ve tekrar kullanılamaz. Bu nedenle kullanırken 500 TL’lik bir ürün almanız sizin için daha faydalı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu