Turkcell Bedava internet

Turkcell Hazır Kart Hafta Sonu 5 GB Hediye 2021 Eylül

Turkcell Hazır Kart Bedava internet, Turkcell’in faturasız aboneleri için yapmış olduğu kampanyalar devam ediyor. Hafta sonu kullanılabilecek 5 GB bedava internet için yapmanız gerekenleri burada detaylı bir şekilde anlattık. Turkcell hediye internet paketi arayanlar hafta sonu 5 GB kampanyası sayesinde hediye gb’larını alabilirler.

Kampanya hazır kart aboneleri için geçerlidir ve kampanyanın son tarihi 31 Aralık 2021’dir. Dijital Operatör uygulaması üzerinden veya turkcell.com.tr’den kredi kartı yada banka kartı ile paket yükleyin, hafta sonu geçerli 5 GB hediyesini siz de kazanın.

Turkcell Hazır Kart Bedava internet Katılım Kriterleri

  • Kitle 1: 3 ay ve üzeri süreden beri yükleme yapmamış, 3 ay ve üzeri süredir Turkcelli olan abonelere herhangi bir kanal aracılığıyla 10TL ve üzeri paket ya da TL yükleme yaptığından kampanyadan faydalanabilecektir.
  • Kitle 2: İçinde bulunulan aydan önceki 3 ayda Dijital Operatör ya da turkcell.com.tr den kredi kartıyla paket ya da TL yüklememiş olan aboneler, sonraki 2 ayın 2 sinde de yükleme yapmış müşteriler Dijital operatör ya da turkcell.com.tr den kredi kartıyla paket ya da TL yükleme yaptığında kampanyadan faydalanacaktır.
  • Turkcel veri işleme izni olan müşterileri kampanyadan faydalanabilir.

Hediye internet kaç gün geçerlidir?

Kampanya ile verilecek olan GB faydası hafta sonu geçerlidir ve geçerlilik süresi maksimum 2 gündür. Hediye internetinizi gelecek olan onay mesajından sonra hafta sonu yani Cumartesi ve Pazar günleri kullanabilirsiniz.

Hafta Sonu 5 GB Kampanyası Nasıl Yapılır?

Yukarıdaki kriterlere uygun olan müşteriler yükleme yapmaları halinde hediye internet için katılım otomatik olarak alınmaktadır. Ancak hediyenizi size iletilecek olan onay mesajından sonra hafta sonu kullanabileceksiniz. Kullanılmayan haklar bu iki günün sonunda otomatik olarak silinecektir.

Kullanım yaptığınızda eğer paketin %80 ve %100’lük kullanım limitlerine ulaşırsanız size bilgilendirme mesajı iletilir. Kampanyayı iptal etmek isterseniz Turkcell Müşteri hizmetlerini arayıp iptal ettirebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu