Bildirimlerim

Turkcell Haftalık 3 GB Youtube Bedava internet

11 Kasım 2019
Turkcell Haftalık 3 GB Youtube Bedava internet

Güncel kampanyalar ile abonelerine hizmet veren Turkcell salla kazan kampanyasıyla da abonelerinin hediye almasına yardımcı oluyor. Turkcell aboneleri instagram gibi Youtube uygulamasını da bir hayli kullanıyor. Youtube uygulamasında uzun vakit geçiren Turkcell kullanıcılarının Salla Kazan kampanyasından kazanabileceği hediyelerden biri de Haftalık 3 GB Youtube paketidir.

4.5G özellikli Sim kartı ve akıllı telefonu olan Turkcell aboneleri salla kazan kampanyasından faydalanabilir. Eğer hattınız 4.5G özelliğine sahip değilse Cep Merkezlerinden uyumlu olan ile değiştirebilirsiniz.

Turkcell Haftalık 3 GB Youtube Paketi Nasıl Yapılır?

  • Salla Kazan kampanyası ile kazanabileceğiniz hediyelerden biridir.
  • Salla kazan kampanyasına katıldığınızda bu hediyeyi kesin kazanacaksınız diye bir durum söz konusu değil. Alabileceğiniz olası hediyelerden biridir.
Haftalık 3 GB YoutubeHediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.

Kampanya ile verilen bütün hediyeleri görmek için : https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/4-5g-hizinda-kampanyalar/4-5g-salla-kazan-kampanyasi ziyaret edebilirsiniz.

En güncel operatör haberleri, gündeme dair haber başlıkları için sayfa bildirimlerini kabul edin. Bu sayede en hızlı yeniliklerden siz haberdar olursunuz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.