Turkcell Bedava internet

Turkcell GNÇ Challenge TV Nedir

Bir süredir devam eden Turkcell Challenge TV kampanyası ile birbirinden güzel hediyeler kazanabilirsiniz. Kampanya kapsamında sadece Turkcell faturalı hat ve hazır kart aboneleri hediyeler kazanabilirler. Turkcell çeşitli kampanyalar düzenleyerek rakiplerine karşı üstünlük sağlamakta. Turkcell bedava internet paketleri ile aboneler hemen hemen her hafta bedava internet, dakika gibi fırsatlardan yararlanabiliyorlar.

GNÇ Challenge TV Nedir?

Challenge TV GNÇ uygulamasından kolay şekilde ulaşabileceğin bir video paylaşım Platformudur. Challenge TV’de Turkcell’in sana meydan okuduğu challengeları  paylaşarak hem kendini göster hem de hediyeler kazan.

Video paylaşım platformu özelliğinin yanında, Turkcell’in sana meydan okuduğu challengeları yaparak, en çok izlenme ya da beğenilme sayısına göre belirlenecek ve challengeların başında Turkcell’in duyuracağı büyük ödülleri de kazanabiliyorsunuz. Özetle diğer sosyal medya platformlarına benzetebiliriz. Fakat data gibi hediyeleri sadece Turkcell aboneleri kazanabiliyorlar.

GNÇ Challenge TV Kampanyasından Kimler Yararlanabilir?

Kampanyadan kimler yararlanabilir? 26 yaşın altında olan herkes Challenge TV’ye giriş yapabilir ve Turkcell’in haftalık aralıklarla çıkarmış olduğu yeni challenge videolarını paylaşabilir.

GNÇ Challenge TV Nasıl Kullanılır ?

Challenge TV’ye sadece GNÇ uygulamasından ulaşabiliyorsunuz yani ekstradan bir uygulama yüklemenize gerek yok. İlk olarak GNÇ uygulamasını telefonunuza yükleyip giriş yapmanız gerekli. Daha sonrasında ise Challenge TV’ye Hızlı Giriş ile girebilir ve yüklenen videoları izleyebilirsiniz, ya da beğenebilirsiniz. Eğer sizde ödüllü challengeları yapmak ya da kendi challenge’ını sergilemek isterseniz, istenilen bilgileri doldurun ve kullanıcı hesabı oluşturarak kullanmaya başlayın.
 
Hatırlatma: Bilgilerin doğruluğu kazanacağınız hediyelerin size ulaşması için önemli.

Vodafone ve Türk Telekom’lular Kullanabilir mi?

Bu uygulamayı diğer operatör aboneleri de telefonlarına yükleyerek kullanabilirler. Fakat bedava dakika vs gibi hediyeleri sadece Turkcell aboneleri alabilirler.

Video Nasıl Yüklenir?

Siz de uygulamadan challenge video yüklemek için, ‘’ Sen de Challenge’a Katıl’’ butonuna dokunarak Hızlı Giriş ile ilk adımı atın, sonrasında ise uygulama içinden çektiğiniz videoları yükleyebilirsiniz.

Yükleyeceğiniz videolar için maksimum uzunluk süresi 30 saniyedir.

Telif hakları sebebi ile yüklediğiniz videolarda müzik kullanımını tercih edilmemektedir.  Paylaştığın videolarda sana özgü bir müzik dışında müzik bulunursa 24 saat içinde video kaldırılacaktır. Kampanya detaylarına buradan ulaşabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu