Bildirimlerim

Turkcell GNÇ Avantaj 6 GB Paketi

27 Kasım 2019
Turkcell GNÇ Avantaj 6 GB Paketi

Yeni gelen Turkcell aboneleri için uygun tarife. Turkcell’e gelen Faturasız abonelerin kullanabileceği 6 gb internetli gnç avantaj 6 gb paketi. Bu paket ile bütün kullanımlarını gerçekleştirebilirsin.

Sadece 25 yaş ve altı olan abonelerin faydalanabildiği bu kampanya sayesinde + 3 gb youtube, instagram twitter ve facebook uygulamalarında geçerli hediyeye de sahip olursunuz. İnternetin en çok kullanıldığı uygulamalar  YouTube, Instagram, Facebook, Twitter ve Whatsapp uygulamalarıdır.  Hemen hemen herkes bu uygulamaların hepsini içerisinde kullanıyor. Uygulamalarda görüntülediğiniz resim ve videolar internetiniz hızlı tükenmesine sebep olur. Bu nedenle hangi operatör olursa olsun tarife seçimi yaparken kullandığımız internet limitine göre bir seçmek avantajımıza olacaktır.

Turkcell Faturasız GNÇ Avantaj 6 GB Tarifesi

25 yaş ve altına özel; her yöne 6GB, Youtube, Instagram, Facebook ve Twitter’da geçerli 3GB internet ve daha fazlası GNÇ Avantaj 6 GB Paketinde!

GNÇ ile Sosyal Medya’da Geçerli Bol İnternet

Youtube, Instagram, Facebook ve Twitter’da geçerli 3GB internet kullanabilirsin. Bu kullanım hakları tarifede bulunan 6 GB dışında sizlere verilir. 3 GB internet sadece ilgili uygulamaları kullanırken geçerlidir.

Paket AdıKotaFiyat
GNÇ Avantaj 6 GB6 GB + Youtube, Instagram,
Facebook ve Twitter’da geçerli 3 GB+
her yöne 750dk + her yöne 250 SMS
34 TL 

Turkcell GNÇ Avantaj 6 GB Paketi Nasıl Yapılır?

Son 90 gün içinde numarasını taşıyıp ya da yeni bir hat alarak Turkcell Hazır Kart’a gelen ve son 30 gün içinde Turkcell’den numarasını taşımamış, 25 yaş ve altındaki aboneler faydalanabilir.

  • Faturasız GNÇ Aantaj 6GB Paketi’ni almak için GNC AVANTAJ 6 GB yazıp 2200’a ücretsiz kısa mesaj gönderebilir veya Turkcell Mağazalarındaki Bayi POS cihazlarından paketi satın alabilirsiniz.
  • 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerli.

İlgili şartlara uygun olan aboneler yukarıdaki sms yolu ile pakete kayıt olabilirler.

Kaynak: https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/gnc-avantaj-6-gb Güncel kampanyalar için sayfa bildirimlerini kabul etmeyi unutma.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.