Turkcell Bedava internet

Turkcell Gençlere Gençlik Haftası Sosyal Medya 2 GB Hediyesi

Turkcell hazır kart yani faturasız abonelerin yararlanabileceği gençlere gençlik haftasına özel sosyal medya faydası 2gb kampanyasından yararlanarak hediyelerini alabilirler. Bu kampanyadan faydalanabilmek için 7 – 26 yaş arasında olmanız ve GNÇ kanalına kayıtlı olmanız gerekir. 7-26 yaş aralığındaki Turkcell müşterilerine sunulan YouTube ve Instagram’da geçerli 2 GB hediyeleri siz de alın.

Gençlere Gençlik Haftasına Özel Sosyal Medya Faydası

Kampanya ile belirtilen kriterlere sahip Turkcell abonelerine günde ilk 5,000 Ön Ödemeli 7-26 yaş aralığındaki müşteriye 2 hafta süresince belirtilen tarih aralığında önceden belirlenmiş paketler hediye edilecektir. Tarih aralıkları ve Fayda içerikleri: 17 Mayıs 2021 – 21 Mayıs 2021 tarihleri arasında YouTube’da geçerli günlük 2GB 24 Mayıs 2021 -28 Mayıs 2021 tarihleri arasında Instagram’da geçerli günlük 2GB faydaları hediye olarak verilir.

Kampanya hakkındaki bütün detaylara isterseniz buradan da ulaşabilirsiniz. Kampanyadan ilgili yaş aralığındaki Turkcell faturasız aboneler yararlanabilir.

  • Kampanya ile sunulan içerik 24 saat geçerlidir, geçerlilik süresi 1 gündür. Kriterlere uyan ilgili aboneler YouTube ve Instagram faydalarından sadece birer defa faydalanabilecekler.
  • Hediyenizi gelecek olan tanımlama mesajından sonra kullanabilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılım yapmak için aşağıdaki adımı izlemeniz gerekir. Kampanyaya katılmak için gerekli şartlara sahipseniz hediyenizi alabilirsiniz.

  • Kampanyaya Dijital Operatör uygulamasında bulunan Hediye Havuzu’ndaki YouTube Günlük 2 GB ve Instagram Günlük 2 GB hediye kartlarını kullanarak bu hediyeleri alabilirsiniz.
  • Katılmak için tıklayın: https://dijital.li/Knbul

Turkcell zaman zaman çeşitli kampanyalar yaparak abonelerinin hediyeler almasına olanak sağlıyor. Bu hediyeleri sürekli takip ederek haftalık ve aylık bedava internet paketleri kazanabiliyorsunuz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu