Bildirimlerim

Turkcell Fiber’de Paycell Kart’a Özel 50 TL hediye

Turkcell Fiber’de Paycell Kart’a Özel 50 TL hediye

Turkcell evde internete yeni gelecek aboneler için faydalanabilecekleri 50 TL hediye. Bu hediyenin sahibi olabilmeniz için Paycell Kart sahibi olmanız gerekir. Çünkü 50 TL hediye Paycell kartınıza yüklenecektir. Google Play ve App Store için de daha öncesinde bu tür kampanyalar yapan Turkcell’in bu kampanyası çok daha avantajlı. Hali hazırda Turkcell’den fiber internet bağlamayı düşünenler fırsattan faydalanabilirler.

Mobil hattınızda kullanabileceğiniz GB’lar için Turkcell bedava internet kampanyalarını ziyaret edin.

Turkcell Fiber’de Paycell Kart’a Özel 50 TL değerinde hediye! Nedir?

Kampanyaya katılan abonelere özel, Turkcell Fiber’de Turkcell mobil internet ve dijital servislerde geçerli Paycell Kart’a özel 50 TL hediye edilecektir.

  • Paycell Kart faydası içermekte olan Turkcell Fiber paketlere katılım yaparak Paycell Kart’a özel Turkcell internet ve dijital servislerde geçerli 50 TL değerinde hediye kazanın.

Ekstra Bilgi;

Mobil İnternet Nasıl Kapatılır?

Mobil internet kullanımı ile birlikte internet erişimleri maksimum kolaylık garantisine ulaşmıştır. Çünkü insanlar artık akıllı cep telefonlarından istedikleri her yerden internete giriş yapabilmektedir. İnternet girişi için ihtiyaçları olan mobil sistemler ve destekler operatörler tarafından verilmektedir. Ancak mobil internet hızlı bitme sıkıntısı yaratmaktadır. Kullanımlarını kontrollü olarak yapmayan bireyler ay içerisinde yeni internet paketleri satın almak zorunda kalmaktadır. Bu durumu yaşamamak için önerilerin en iyi yöntemlerden biri mobil internetin kapatılması olarak gösterilmektedir. Telefonların ana ekranlarındaki mobil veri bölümüne basmak, mobil verinin kapanmasını sağlamaktadır. Aynı şekilde tekrar basılarak mobil verinin açılması mümkündür.

Mobil Veri Değerleri

Kişilerin mobil internet kullanımında veri değerlerini kontrol ederek tükenme sorunlarının üstesinden gelmeleri de mümkündür. Bu bağlamda yapılması gereken şey ayarlar kısmından bağlantı ayarlarının bulunmasıdır. Bu alanda Wi-fi ve mobil veri içerikleri yer almaktadır. Mobil veri bölümünün içinde kullanım değerleri ve hangi uygulamaların ne kadar internete mal olduğu sonucu görülebilmektedir. İstenmeyen uygulamaları pasifleştirmek kullanımlarda denetim için gereklidir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.