Bildirimlerim

Turkcell Faturalıya Geçiş Faturalı 600 DK Plus Paketi

11 Şubat 2020
Turkcell Faturalıya Geçiş Faturalı 600 DK Plus Paketi

Turkcell’de faturasızdan faturalı hatta geçiş yaparken seçebileceğiniz tarifelerden olan Faturalı 600 DK Plus tarifesini inceleyip değerlendirebilirsiniz. Size Özel Faturalı 600DK Plus tarifesiyle sevdiklerinizle toplamda 600 dakika konuşup, 600MB ile internete girebilir ve 600 SMS ile mesajlaşabilirsin. Bu tarife daha çok konuşma yapan aboneler için uygun olacaktır. Tarifeye taahhütlü, yani 1 yıl kalma sözü verip giriş yaparsanız tarife için 22 TL ödersiniz.

KONUŞMAİNTERNETSMSEK AVANTAJÜCRET
600 DKHER YÖNE600 MBİNTERNET600 SMSHER YÖNE22 TL / AYYILLIK ABONELİK46 TL / AYAYLIK ABONELİK

Eğer anne ya da babanıza veya kendinize sadece dakika olan bir paket istiyorsanız bu tarife tam sizlik olacaktır.

Kampanyaya nasıl katılabilirim?

Hazır Kart’lı aboneler kampanyayı alarak faturalıya geçmek için Turkcell bayilerinden ve müşteri hizmetlerini arayarak işlem yapabilirler.

Tarifeden Kimler Faydalanabilir?

12.12.2018 tarihi itibarıyla kampanyadan faydalanabilmek için son 90 günde Turkcell faturasız hattan faturalı hatta geçen, faturalıya geçiş tarihi itibarıyla en az 3 ay Turkcell Faturasızda kalmış olan, son 6 aylık ortalama harcaması 8 TL olanlar arasından, son ay harcaması en fazla 21 TL olan, son 6 ayda Akıllı telefon kullanmamış olan müşteriler faydalanabilecektir. Kampanyaya katılabilecek abone kitlesi 30 günde bir belirlenecektir.

Kampanya hakkında daha fazla bilgi edinmek için Müşteri hizmetlerini arayabilir ya da Turkcell cep merkezlerine uğrayabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.