Turkcell Bedava internet

Turkcell Dijitale Hoş Geldin Kampanyası Nedir?

Turkcell dijitale hoş geldin bedava internet kampanyası nedir? Dijitale hoş geldin kampanyası nasıl yapılır ve kampanya detayları. Turkcell faturalı ve faturasız abonelerine zaman zaman çeşitli fırsatlar sunuyor. Bu fırsatlardan biri de Haftalık 2 GB ve Turkcell Pasaj’da geçerli 20 TL hediye veren Dijitale Hoş Geldin kampanyasıdır.

Hazır kart abonelerinin yararlanabileceği bu kampanya 06 Mayıs 2022 tarihine kadar geçerli. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarih aralığında istenilen işlemleri yapmalıdır. Dijital Operatör uygulaması ve turkcell.com.tr’den ilk defa tarife veya TL yüklemesi yapacak olanlara, anında Haftalık 2 GB ve Turkcell Pasaj’da geçerli 20 TL hediyesi verilir.

Dijitale Hoş Geldin 2 GB Bedava internet + Pasaj’da 20 TL Hediye

Dijital Operatör yada turkcell.com.tr’den ilk defa paket veya TL yükleyen Turkcell ön ödemeli aboneler kampanyadan yararlanabilmektedir. İlk defa yapılan yükleme için Turkcell Pasaj’da geçerli 20 TL hediye çeki ve Haftalık 2 GB hattınıza tanımlanır. Ayrıca aboneler 2 ay boyunca dijitalden yapacağı her yükleme için Haftalık 2 GB kazanırlar.
Haftalık 2 GB hediye tanımlanabilmesi için yapılacak yüklemenin 30 TL ve üzerinde olması gerekir.

  • Turkcel veri işleme izni ve veri paylaşım izni olan aboneler kampanyadan yararlanabilirler.

Turkcell Dijitale Hoş Geldin Kampanyası Nasıl Yapılır?

Turkcell dijitale hoş geldin kampanyasından yalnızca faturasız aboneler faydalanabiliyorlar. Kampanyanın adında da geçtiği gibi Dijital’e Hoş Geldin yani dijital platformdan ilk defa paket yada TL yükleyecek olan aboneler faydalanabiliyorlar.

  • Yapılacak olan yüklemenin 30 TL ve üzerinde olması gerekir.

Hediye kullanım haklarınızı gelecek olan tanımlama mesajından sonra kullanabilirsiniz. Kullanım hakları yalnızca yurt içinde geçerlidir. Kullanılmayan haklar geçerlilik süresi sonunda otomatik olarak silinecektir. Kalan kullanım haklarınızı Dijital Operatör uygulamasından kolayca kontrol edebilirsiniz.

Dijital Operatör uygulamasını buradan telefonunuza yükleyerek telefon numaranız ve şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. Unutmayın kampanya Dijital Operatörden ilk defa paket ve TL yükleyen aboneler için geçerlidir.

Turkcell Faturasız Paket Kullananlar için Bedava internet

Turkcell faturasız paket kullanıcıları için bu ve buna benzer birden fazla kampanya bulunuyor. Bu kampanyalara katılarak siz de hediyenizi alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu