Tarifeler

Turkcell Çocuk Midi Paketi – Çocuk Maksi Tarifeleri

Turkcell Çocuk Midi - Tekrarsız ve Turkcell Çocuk Maksi - Tekrarsız detayları. Turkcell Çocuk Maksi ve Midi Tarifeleri Nasıl yapılır?

Turkcell Çocuk Midi, Turkcell çocuk midi – tekrarsız, Turkcell Çocuk Maksi ve Turkcell Çocuk Maksi – Tekrarsız paketleri nasıl yapılır ve nasıl iptal edilir sorularının yanıtlarını buradan inceleyebilirsiniz.

Turkcell Çocuk Midi Paketi Nasıl Yapılır?

Güvenli internet… Zaman yönetimi… Duran tarife… Konum takip… bu hat ile çocuklara özel hale gelmiştir. Turkcell Çocuk paketleriyle hem çocuklar, hem aileler daha rahat tarife kullanabiliyor. Duran tarife özelliğini seçin, zaman yönetimini belirleyin ardından çocuğunuz sizin belirlediğiniz saatler arasında hattını kullanabilsin.

Turkcell Çocuk Avantajlar Dünyası

  • İstediğiniz zaman paket alın.
  • Paket aşımı ve faturanızda sürpriz ile karşılaşmayın.
  • Taahhüt ve cayma bedeli yok.
  • Rahat paketler ile TL yüklemekle uğraşmazsınız.

Turkcell Çocuk Midi

Turkcell Çocuk Midi Paketi, 5 GB internet buna ek olarak Youtube Kids, Instagram ve Twitter’da geçerli 2GB internet, her yöne 500 dk, her yöne 1000 SMS, Dergilik Midi aboneliği ile beraber Dergilik uygulamasında geçerli 5 GB internet ve BIP’e özel sınırsız internet kullanım haklarına sahip olursunuz.

Turkcell Çocuk Midi – Tekrarsız

Turkcell Çocuk Midi Paketi, 5 GB internet ayrıca Youtube Kids, Instagram ve Twitter’da geçerli 2GB internet, her yöne 500 dk, her yöne 1000 SMS gibi içerikleri içerisinde barındırır.

Turkcell Çocuk Maksi

Turkcell Çocuk Maksi Paketi, 10 GB internet buna ek olarak Youtube Kids, Instagram ve Twitter’da geçerli 2GB internet, her yöne 500 dk, her yöne 1000 SMS, Dergilik Midi aboneliğiyle beraber Dergilik uygulamasında geçerli 5 GB internet ve BIP’e özel sınırsız gb hakkı içermektedir.

Turkcell Çocuk Maksi – Tekrarsız

Turkcell Çocuk Maksi Paketi, 10 GB internet ayrıca Youtube Kids, Instagram ve Twitter’da geçerli 2GB internet, her yöne 500 dk, her yöne 1000 SMS, dergilik paketi ve Dergilik paketinde geçerli kullanım hakları bulunmaktadır.

Paketi satın almadan önce Dijital Operatör uygulamasından, turkcell.com.tr’den ya da Müşteri hizmetlerini arayarak alabilirsiniz. Paket ücreti, detayları ve daha bir çok bilgiye bu kanallardan ulaşabilirsiniz.

Güncel kampanyalar için Turkcell bedava internet sayfasını da ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu