Turkcell Bedava internet

Turkcell Cepte Modem 10 GB

Fiber kampanyalardan seçili olanlara katılanlar, cepte modem 10 gb kampanyasından faydalanabilmektedir. İlgili Fiber kampanyalarına katılım sağlamış olan abonelere cep telefonundan Hotspot yönünde kullanabileceği 10 GB bedava internet kullanım hakkı sunulmaktadır.

Kampanya katılım koşullarında belirtilmiş olan, Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş tarafından sunulan kampanyadan bir tanesine katılmış olan Turkcell hattınıza otomatik olarak hediye tanımlanacaktır. Ayrıca Superonline tekliflerinden birine katılım yapan aboneler, bir yakınlarını Turkcell’e davet edip aynı hediyeden onun da yararlanmasını sağlayabilirler.

Turkcell 31 Aralık 2021 Tarihine Kadar Devam Eden Bedava internet kampanyası

Kategori: Faturalı Hat – Cepten İnternet , Hazır Kart – Cepten İnternet mobil hat statüsündeki aboneler 31 Aralık 2021 tarihine kadar katılım yapabilirler. Kampanya hakkındaki bütün detayları aşağıda yer alan bağlantıdan kontrol edebilirsiniz.

Hotspot yönüne kullanabileceğiniz internet hakkınızı kullanırken kullanımlarınız ile ilgili %80 ve %100 bilgilendirme mesajları hattınıza iletilir.

Cepte Modem 10GB Bedava internet

Kampanyadan faydalanabilmek için aşağıdaki Süperonline tekliflerinden birine katılım yapmanız gerekir. Bu sayede 10 GB hediye internet teklifinden yararlanabilirsiniz. Turkcell Cepte Modem 10 GB bedava internet kampanyası Turkcell aboneleri için geçerlidir.

Kampanyadan faydalanabilecek Turkcell müşterileri;

Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş tarafından satışı yapılan;

  • TURKCELL FİBER HIZ ŞENLİĞİ İLE 10GB CEPTE MODEM PAKETİ KAMPANYA (24 AY)
  • TURKCELL FİBER HIZ ŞENLİĞİ İLE 10GB CEPTE MODEM PAKETİ KAMPANYA (12 AY)
  • İşte Turkcell Fiber Hız Şenliği İle 10GB Cepte Modem Paketi (12 Ay)
  • İşte Turkcell Fiber Hız Şenliği İle 10GB Cepte Modem Paketi (24 Ay)
  • TV+ VE TURKCELL FİBER HIZ ŞENLİĞİ 10 GB CEPTE MODEM PAKETİ KAMPANYA
  • İŞTE TV+ VE TURKCELL FİBER HIZ ŞENLİĞİ 10 GB CEPTE MODEM PAKETİ

kampanyalarından birine katılan aboneler yararlanabilirler.
Yeni ya da mevcut bireysel kurumsal mobil faturalı ve ön ödemeli aboneler için geçerlidir.

Turkcell Cepte Modem 10 GB Bedava internet Nasıl Yapılır?

Yukarıdaki listede yer alan kampanyalı internet hizmetlerinden birine katılan Turkcell aboneleri, bir yakınını Turkcell’e davet etmesi halinde Dijital Operatör’deki Hediye Havuzundan alacağı SMS ile iletilen şifreyi paylaşması halinde yakınına da hotspot yönünde geçerli Cepte Modem 10GB hediyesi tanımlanacaktır.

  • Başka operatörden Turkcell’e gelecek olan yakını, ilk 30 gün içinde CEPTEMODEM10 ŞİFRE yazarak 2200’a sms göndermesi halinde 10GB Hotspot yönünde geçerli Cepte Modem paketinden yararlanabilecektir. 
  • Mevcut abonelere ise hediye belirtilen internet hizmetlerinden birini kullanması halinde otomatik olarak hattına tanımlanacaktır.

Cepte modem kampanyası ile alakalı detaylı bilgilere buradan resmi sayfaya giriş yaparak ulaşabilirsiniz.

Nasıl iptal edebilirim?

Müşteri hizmetlerini (532) arayıp ya da Turkcell bayilerinden işlem yaparak iptal edilebilir.

Turkcell’de bazı hizmetlere katıldığınızda ekstradan Turkcell mobil hattınız için hediyeler kazanabiliyorsunuz. Katıldığınız kampanyaların detaylarına bakmayı unutmayın.

Paketimde Kalan Kullanım Haklarını Nasıl Öğrenebilirim?

Kalan kullanım haklarınızı sorgulayabilmek için; KALAN yazıp 2200‘a kısa mesaj göndermeniz gerekir. Ayrıca Dijital Operatör uygulamasından anında fatura kesim tarihine kadar paketinizden kalan internet hakkını öğrenebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu