Bildirimlerim

Turkcell Canım Kendim 15 GB Paketi

02 Aralık 2019
Turkcell Canım Kendim 15 GB Paketi

Şanslı Cuma kampanyası ile tanıtımı yapılan tarifelerden biride Turkcell Canım Kendim 15 GB paketi oldu. Bu paket fiyat bakımından ve içerik bakımından Turkcell’in en iyi tarifesi diyebiliriz. Bir süredir devam eden Şanslı Cuma kampanyası 3 Aralık 2019 itibariyle son buluyor. Tarife satışı bu tarihten sonra da devam edecek Bu tarifeye geçişler 26 Şubat 2020 tarihine kadar geçerli.

Canım Kendim 15 GB Paketi

Dijital Operatör uygulamasından ya da turkcell.com.tr’den satın alabileceğiniz Canım Kendim 15 GB Paketi kapsamında 55 TL’ye 15 GB cepten internete sahip olursunuz, sevdiklerinizle tam 500 dakika konuşur ve 1000 SMS ile mesajlaşabilirsin. Ayrıca fizy, Dergilik ve BİP uygulamalarının her birinde geçerli 5’er GB cepten internet ile uygulamaların tadını çıkar.

  • Tarifeden faturasız aboneler yararlanabilirler.
  • Yeni ya da eski fark etmez bütün aboneler faydalanabilecektir.
KONUŞMAİNTERNETSMSEK AVANTAJÜCRET
500 DKHER YÖNE15 GBİNTERNET1000 SMSHER YÖNEDergilik uygulaması ve uygulamada geçerli 5 GBfizy uygulamasında geçerli 5 GBBİP uygulamasında geçerli 5 GB55 TL /AY

Turkcell Canım Kendim 15 GB Tarifesi Nasıl Yapılır?

  • Kampanyaya Dijital Operatör uygulaması veya turkcell.com.tr üzerinden katılabilirsiniz.

Kampanya dahilindeki %80 ve %100 bilgilendirme mesajları hattınıza otomatik olarak iletilir.

Nasıl İptal Edilir?

İptal etmek için: IPTAL CANIMKENDIM15GB yazıp 2200’a gönderebilirsiniz.

Pakete katılımınız sağlandığında bilgilendirme SMS’i gelir. SMS geldikten sonra kullanıma başlayabilirsiniz. Tarifenin fiyatı 55 TL’dir. Paket 1 ay geçerlidir. Kullanım hakları yurtiçine özeldir, yurtdışı arama ya da sms göndermeyi, ya da yurt dışında kullanıma uygun değildir. Eğer yurt dışında kullanım yapmanız gerekiyorsa müşteri hizmetlerini arayıp ne yapmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.