Bedava internet

Turkcell Bedava İnternet 2020

26 Ağustos 2020
Turkcell Bedava İnternet 2020

2020 Turkcell bedava internet paketleri ile hem faturalı hem de faturasız aboneler ücretsiz internet kullanabiliyorlar. Güncel kampanyaları araştıran aboneler için burada yer verdiğimiz hediye gb kampanyalarının hepsi turkcell.com.tr’de yer alan kampanyalardır. Burada paylaşılma sebebi ise Turkcell abonelerinin bütün kampanyalara toplu bir şekilde ulaşmasına olanak sağlamaktır. Zaman zaman hepimizin interneti tarife yenilenmeden bitebiliyor. Böyle durumlarda ya ek paket almamız gerek ya da güncel kampanyalardan yararlanarak bedava gb edinmemiz gerekiyor. 

Eğer sizinde internetiniz fatura kesim tarihinden önce bitiyorsa, ya da hazır kart paketi yenilenmeden bittiyse burada yer alan Turkcell Bedava internet kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Geçen yıllara göre 2020 yılında da Türkiye’nin en büyük GSM operatörü güncel kampanyalar düzenleyerek müşterilerine hizmet verdi. Bu kampanyaları aşağıdaki listelerden kontrol edebilirsiniz.

Turkcell Bedava internet veren Uygulamalar

bedava internet veren uygulamalar
bedava internet veren uygulamalar 2020

Bedava internet veren uygulamalar 2020 yılında en çok bilinen uygulama Bip diyebiliriz. Fakat farklı uygulamalarda var. Bunlar;

 • Bip
 • Salla Kazan
 • Bizce
 • Hediye Havuzu
 • Hediye Yarışı
 • Dergilik
 • Dijital Operatör (eski adıyla Hesabım uygulaması)

Turkcell Bedava internet Nasıl Yapılır?

bedava internet nasıl yapılır
bedava internet nasıl yapılır 2020

Hemen hemen herkesin aklındaki sorulardan biri de Turkcell bedava internet nasıl yapılır? 2020’de hediye almak mümkün mü gibi sorular.

Öncelikle hediye alabilmek için size uygun olan kampanyaya katılmalısınız. Kampanya katılım şartlarını yerine getirmeniz halinde bedava internet alabilirsiniz.

2020 Turkcell bedava internet paketleri ve fırsatları için bu yazımızı okumanızda fayda var. Aylık ve haftalık hediye internet alabilirsiniz.

#SenYapDiye Turkcell Biz Kampanyası

BiP #senyapdiye kampanyalarından biri olan Turkcell Biz ile her gün 50 bin kişiye saatlik 1GB hediye ediliyor. Kampanya 05-11 Ekim 23:59 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya tarihi süresi içinde BiP indirip #senyapdiye kanalını takip edip, “Görevden GB Şansı” butonuna dokunulması gerekmektedir. Bu butona dokunduktan sonra “Haftanın Görevi” seçeneğini seçerek, Turkcell Biz’i inceleyen her gün ilk 50 bin kişi saatlik 1GB internet hediye edilir.

Rahat Hediye Fırsat 1 GB Kampanyası

18.08.2020 tarihi ve daha öncesinde Rahat Tarife’de olan Rahat Paket alan bireysel müşteriler kampanya avantajından yararlanabilir.

 • Kampanya hakları otomatik olarak tanımlanacaktır
 • Turkcell Rahat müşterilerine 12 ay boyunca paketlerine ek 1GB internet!

Kim 1 GB Bedava internet ister?

BiP Uygulaması üzerinden Kim 1 GB ister oyununu oynayarak bedava 1 GB internet kazanabilirsiniz.

Bil Kazan 1 GB Bedava internet kampanyası

BiP Uygulamasından Bil Kazan kanalını takip edin. 1 GB hediyeyi kazanmak için ücretsiz yarışmaya katılın ve hediyenizi hemen kazanın.

Kart Kayıt Kampanyası: TL yada paket yükleme işleminizi kayıtlı kredi kartı veya banka kartınızla Dijital Operatör veya turkcell.com.tr üzerinden kolayca yapın; hediye 2 GB kazanın.

BiP #senyapdiye Mobil Ödeme İzni Kampanyası: Alışverişlerinizi Turkcell faturanıza ya da faturasız hat kullanıyorsanız TL bakiyenize yansıtarak yapmaya izin verin, GB kazanın!

Kupon Biriktir Kampanyası: Bu kampanya ile 5 GB’A kadar bedava itnernet alabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için Bizce Uygulamasını yükle hergün kuponları topla.

Bip Sence Kampanyası: Bip uygulamasından Sence kanalını takip et, Buradan size yöneltilen anketlere katılarak TL kazan. Kazandığın TL’leri Paycell kartına transfer et ve bu TL’ler ile dijital operatör uygulamasından ücretsiz internet al.

Turkcell Bedava internet Paketleri

Aşağıdan güncel kampanyalara bakabilirsiniz.

2020 Turkcell bedava internet paketleri ve fırsatları için bu yazımızı okumanızda fayda var. Aylık ve haftalık hediye internet alabilirsiniz.

Bütün kampanyalara: https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar?place=menu buradan bakıp ve kampanyalara resmi site üzerinden katılın. Burada var olan kampanyalar başlık olarak bilgilendirme amacı ile paylaşılmıştır. Detaylı bilgi ve katılım için resmi siteyi ziyaret edin..

Hediye internet nasil kazanılır?

Hediye GB kazanabilmek için akıllı telefonuna BİP uygulamasını yüklemen gerek. BİP uygulamasından “Sürpriz Nokta” kampanyasını takip et, belirtilen lokasyonlara giderek bedava internet kazan.

Hangi uygulamalar internet veriyor?

Turkcell’de BiP, Bizce, Dijital Operatör ve dergilik uygulamaları hediye internet veriyor.

Bedava GB nasıl kazanılır?

Bedava internet veren uygulamalar ile bedava gb kazanmak mümkün bu uygulamaları yukarıda listeledik.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. Limon dedi ki:

  Bip kampanyaları da olmasa ne yaparız bilmiyorum

 2. Fidan dedi ki:

  Salla Kazan kampanyasından bana YouTube bedava internet geliyor son 2 haftadır . Bunu değiştiremezmiyiz müşteri temsilcisini arayarak ?