Turkcell Bedava internet

Turkcell Bedava internet 2020 Temmuz 3 Kampanya

İçerik bakımından en fazla hediye veren operatör olan Türkiye’nin lider Gsm operatörü. Temmuz ayında yararlanabileceğiniz 3 farklı Turkcell bedava internet kampanyası.

Güncel kampanyalar arasında yer alan 3 farklı kampanyayı bu başlık altında listeledik. Bu kampanyalara katılarak siz de hediyenizi alabilirsiniz.

1- Sürpriz Nokta Kampanyası Tekrardan Bizlerle

BiP Keşfet bölümüne giriş yapıp Sürpriz Nokta kanalını takip edin, belirtilen Sürpriz Nokta lokasyonlarına giderek hediyenizi alın.

  • Hediye içeriği: BiP uygualaması üzerinden Sürpriz Nokta Kampanyasını takip edip, ilgili lokasyonlara giden aboneler hediye kazanmaya hak kazanacaklar. Hediyeler ses, data ve uygulama hediyelerinden oluşmaktadır.

2- Bil Kazan Haftalık 1 GB Kampanyası

Yine BiP uygulamasından Bil Kazan kanalını takip edin. Yarışmaya katılın ve soruları doğru yanıtlayın. Bu sayede haftalık 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

3- Sence Kampanyası ile TL Kazan ve internet al

BiP uygulamasından Sence kanalını takip et. Sizlere bazı anketler sunulacaktır. Bu anketleri yanıtlayarak farklı miktarlarda TL kazanabilirsiniz.

  • Kazandığınız TL’leri Paycell kartınıza transfer edin
  • Yeterli miktarda TL’ye ulaştığınızda Paycell kartınızdaki TL’ler ile Dijital Operatör uygulamasından hediyenizi alabilirsiniz.

Yukarıdaki farklı kampanyalara katılarak Turkcell bedava internet almak mümkün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu