Turkcell Bedava internet

Turkcell Bedava Dakika – Konuşma Paketleri

Güncel yapılan kampanyalar ile konuşma ve dakika paketleri almak mümkündür. Bu bağlamda Turkcell bedava dakika nasıl yapılır? En yeni Turkcell konuşma paketleri haberimizde.

Türkiye’nin en büyük gsm operatörü olan Turkcell, hat kullananlara fırsatlar sunmaya devam ediyor. Turkcell bedava dakika paketi yazımızda bu kampanyaları sizler için topladık ve paylaştık. Burada yer alan Turkcell bedava konuşma paketleri ile yurt içi görüşmelerinizi yapabilirsiniz.

Faturalı ve faturasızlar için Turkcell bedava dakika paketi kampanyası ile hediyeler alınabilir. Turkcell bedava dakika nasıl yapılır? Birçok müşteriye sahip olan Turkcell gsm operatörü bir çok kampanya yaparak müşteri memnuniyetini arttırmayı hedeflemekte.

Turkcell Bedava Dakika Nasıl Yapılır?

Yaptığı bu kampanyalar da işe yarıyor olacak ki, hemen hemen 10 kişiden 6’sı bu gsm operatörünü kullanıyor diyebiliriz. Bu başlıkta Turkcell bedava dakika paketleri kampanyası hakkında bilgiler yer almaktadır.

Turkcell Bedava Dakika Paketi 2021

Turkcell bedava dakika 2021 kampanyaları da burada yer almaktadır. Satışı yapılan paketlerin diğer firmalara kıyasla daha pahalı oluşunun asıl nedeni de aslında budur. Şebeke sorunu yaşamadan kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız Turkcell’i seçmeniz gerekir.. 2021 yılına özel kampanyaları ile kendinden çok fazla söz ettiren gsm operatörü, bedava konuşma paketlerinin dışında “sms ve internet” gibi hediyeler de vermektedir.

Turkcell Bedava Konuşma Paketleri

Turkcell bedava konuşma paketi olarakta adlandırılan bu kampanyalar sayesinde mobil hat kullanıcıları ücretsiz konuşabiliyorlar. Bildiğiniz gibi BiP uygulamasıyla da yüksek kalitede görüntülü ve sesli aramalar yapabilirsiniz.

Her yöne 30 Dakika Hediye

Turkcell müşterilerin özel hediyelerinden bir tanesi daha. Uzun bir dönem yüz binlerce müşterinin katıldığı kampanyalardan biridir. Bu kampanya sayesinde 30 dakika hakkına ücret ödemeden sahip olursunuz.

  • GEL DK yazıp 2222‘ye sms göndererek bu kampanyaya katılabilirsiniz.

Geçerlilik süresi hakkında herhangi bir bilgi bulunmuyor ama dilerseniz Müşteri hizmetlerini arayarak bu kampanya hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Haftalık 1000 Dakika Bedava Konuşma

Turkcell abonelerine özel faturasız hatlar için, 30 lira ve üzeri TL yüklemesine özel siz de salla kazan kampanyasından yararlanabilirsiniz. Bedava konuşma dakikasının yanında sms ve internet gibi hediyeler bu uygulama içinde yer alıyor. Her hafta yeni bir hak kazanacağınız kampanyadan 1 ay içinde 4 defa yararlanabilirsiniz. Bu sayede kampanya içinde verilen 1000 dakika hakkını kazanmanız halinde dilediğiniz gibi kullanım yapabilirsiniz. Turkcell bedava dakika paketleri yurtiçinde geçerlidir.

Sürpriz Hediye Dakika/ Konuşma ve İnternet

Sürprizlerden hoşlanıyorsanız eğer hemen sizde SURPRIZ yazıp 2222’ye sms gönderin. Bedava dakikanın dışında bedava internet kazanma şansınız da bu kampanya ile bulunuyor. Kampanyaları sürekli takip ediyorsanız bu kampanyadan da faydalanmayı unutmayın.

Bip Kullananlara Özel 100 Dakika 1 Lira Fırsatı

1 lira gibi çok uygun fiyata Bip’ten 100 dakika satın alabilirsiniz. Konuşma hakkını bol kullananlar için çok avantajlı bir kampanya olduğunu düşünüyoruz. BİP 100 DK yazıp bu mesajı 2200’a sms olarak gönderin. Gelecek olan onay mesajından sonra bu dakika paketini kullanabilirsiniz.

2021 yılında da Turkcell bedava dakika fırsatları ve çok daha fazla hediye için bildirimlerim.com sayfamızı takip ederek haberdar olun.

Turkcell Bedava Dakika Hangi Yönlere Geçerlidir?

Turkcell bedava dakika paketi eğer her yöne geçerliyse yurt içinde; Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom ayrıca sabit hatları arayabilirsiniz. Özel ücretli servisler buna dahil değildir.

Bedava dakika paketinin hattıma geldiğini nasıl anlarım?

Dijital Operatör uygulamasından kontrol edebilirsiniz. Ayrıca hattınıza tanımlandığında bilgilendirme mesajı gelir.

Bedava Konuşma Dakikaları bittiğinde mesaj gelir mi?

Hediye haklarınızı kullandığınızda bunun ile alakalı bilgilendirme mesajı hattınıza iletilecektir.

Bedava dakika paketi devir eder mi?

Bedava dakika paketiniz geçerlilik süresi sonunda silinir, kalan kullanımlar devir etmez.

Bedava dakika paketini başkasına gönderebilir miyim?

Gönderilmez.

Not: Bedava dakika paketinizi size gelecek olan bilgilendirme mesajından sonra kullanmaya başlayın. Ayrıca kampanyaları Dijital Operatörden ya da resmi sayfadan kontrol edip ardından katılın. Çünkü Turkcell kampanya şartlarında değişiklik ya da sonlandırmaya gidebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu