Tarifeler

Turkcell Akıllı 15 GB Paketi

Akıllı 15 GB paketi Turkcell abonelerinin sıklıkla tercih ettiği tarifelerden biridir. Yüksek hızda interneti ve zengin içerikleri doya doya kullanabilirsiniz. Ayrıca, her yöne 1000 dakika bol bol konuşma, 1000 SMS, 15 GB internet ile mobil hat içeriklerinin keyfini sürün. Bu tarife faturalı abonelere özel bir pakettir. Eğer Turkcell’de faturalı hat kullanmayı düşünüyorsanız mutlaka incelemeniz gereken paketlerden biridir.

Turkcell Akıllı 15 GB Tarifesi Nedir?

İçerik bakımından 15 GB İnternet + Her Yöne 1000 DK + 1000 SMS + Dergilik Midi + Dergilik’te geçerli 1 GB + Paycell Üyeliği gibi özelliklere sahip Turkcell faturalı tarifesidir. Bu tarife faturalı aboneler içindir. Faturalı aboneler bu tarifeyi indirimli ya da indirimsiz kullanabilirler.

İndirimli kullanım yapabilmek için taahhütlü kullanım yapmanız gerekir. Taahhütlü kullanım yapıldığında her ay indirim uygulanmaktadır.

Akıllı 15GB Paketi Nasıl Yapılır?

Akıllı 15GB Paketi Satın Alma yolları.

Dijital Operatör Uygulaması

Turkcell Mağazaları

532 ya da 0532 532 0000

Anlaşmalı Zincir Mağazalar

  • AKILLI15 yazıp 2200’a gönderip yıllık abonelik yapılabilir. Ayrıca müşteri hizmetlerini arayarak, Turkcell bayilerinden yada internetten pakete geçiş yapılabilir.

Turkcell Akıllı 15 GB Paketi Nasıl iptal edilir?

Paketi iptal etmeden önce taahhütlüyseniz müşteri hizmetleri ile görüşerek taahhüt bozulduğunda yani paketi iptal ettiğinizde ne kadar cayma bedeli ödeyeceğinizi sorgulayın. Çıkacak olan faturanın ne kadar olacağını, cayma bedeli, varsa telefon kampanyasından dolayı ödenecek paket ücretini ve vergileri öğrenmeniz gerekir.

  • Müşteri hizmetlerini arayıp yada IPTAL AKILLI15 yazıp 2200’a göndererek iptal edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu