Turkcell Bedava internet

Turkcell 2020 Rahat Haydi Gel 3 GB Kampanyası

2020 Turkcell fırsatlarından biri olan Rahat Haydi Gel 3 GB Kampanyası’ndan faydalanarak 3 GB bedava internet alabilirsiniz. 2021 Aralık sonuna kadar devam etmekte olan bu kampanyadan faydalanmayı unutmayın. Sende hemen Turkcell Rahat’a gel, avantajlı paketlerden birini seç ve 12 ay boyunca hediye 3GB hediyeni hemen başlat. Kampanya detayları haberin devamında.

Turkcell Rahat Haydi Gel 3 GB Bedava internet 2020

Kampanyadan yararlanmak için, 21.01.2020 tarihi itibarıyla, son 90 gün içerisinde Turkcell Rahat Tarife’ye numara taşıma ya da yeni hat alıp gelen aboneler arasından Rahat Paket alan bireysel aboneler kampanya avantajından faydalanmaya başlayacaktır. Kampanya ile Rahat Paket alan müşterilere pakete ek yurt içinde kullanabileceği 3 GB yurtiçi internet paket aldıkları her ay hediye edilir.

Rahat Paket almayan aboneler ise kampanyadan faydalanamaz. İlgili müşteriler Turkcell Rahat Tarife’ye gelişinin sonrasında 12 ay boyunca kampanyadan faydalanacaklar ve paket almadığı aylarda hediye fayda TANIMLANMAYACAKTIR. Kampanya faydası otomatik olarak hattına tanımlanır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

  • Numara taşıma ya da yeni hat alıp Turkcell Rahat Tarife’ye geçiş işlemi Turkcell mağazalarından yapılır.
  • Tekrarsız ya da tekrarlı paket alımları lansman tarihi itibariyle Turkcell mağazaları, müşteri hizmetleri, SMS veya 23.05.2019 tarihi itibariyle Dijital Operatör uygulamamızdan da yapılabilir. Rahat Paket alımı sonrasında kampanya otomatik olarak tanımlanacaktır. 

Kampanya yeni müşteri kampanyasıdır, mevcut aboneler kampanyalardan faydalanamazlar. Kampanya Turkcell tarafından yapılmaktadır, detaylar hakkında daha fazla bilgi almak için Turkcell müşteri hizmetlerini arayabilir, cep merkezlerinden bilgi edinebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu