Bildirimlerim

Türk Telekom’dan Prime Yeni Eksper 10 GB Tarifesi Çok Talep Gördü

01 Kasım 2019
Türk Telekom’dan Prime Yeni Eksper 10 GB Tarifesi Çok Talep Gördü

İnterneti çok kullananların tercihi Türk Telekom yeni eksper 10 GB tarifesi oluyor. Bu tarife de bütün uygulamalarda kullanabileceğiniz 1 ay geçerli 10 GB internet yer alıyor. Ayrıca tarife içinde bulunan 1000 dakika her yöne konuşma hakkı ve 1000 SMS’i de bu süre içinde kullanabilirsiniz. Prime Eksper 10GB tarifesi ayda sadece 60 TL’ye 10 GB mobil internet, yurt içi her yöne 1000 dakika, 1000 SMS ile Türk Telekom Prime avantajları da içinde. Bu tarife çok fazla talep gördü.

Türk Telekom faturalı hat kullananların genelde tercih ettiği tarifedir. Tarife içinde yer alan dakika, sms ve internet hakları hemen hemen ortalama bir kullanıcıya yetecektir. Bu tarifedeyken güncel kampanyalara da katılabilirsiniz. Kampanyalar için Türk Telekom bedava internet sayfasına bak.

Prime Yeni Eksper 10GB Tarifesi

Türk Telekom aboneleri bu tarifeye geldiklerinde birçok ayrıcalıktan da yararlanabiliyorlar. İlgili pakete gelirseniz bu tarifede abonelere Tivibu Go Süper Paket, Muud Premium Üyelik, Türk Telekom Bulut 150GB ve Türk Telekom WiFi 10GB/20GB paketleri Prime Ayrıcalık kampanyası ile 24 ay boyunca ücretsiz olacaktır.

Prime Yeni Eksper 10GB
Mevcut abonelerin Geçiş Taahhütlü Aylık Ücret
Türk Telekom Mobil hattının, Taraftar ve diğer iş birliği faturalı tarifelerinden geçiş yoluyla kayıt olan müşterilerimiz için tarifenin taahhütlü aylık ücretidir.
60 TL
İçeriden Geçiş Taahhütsüz Aylık Ücret
Türk Telekom Mobil hattının, Taraftar ve diğer iş birliği faturalı tarifelerinden geçiş yoluyla kayıt olan müşterilerimiz için tarifenin taahhütsüz aylık ücretidir.
80 TL
Aylık Ücretsiz Cepten İnternet10 GB
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi1000 DK
Aylık Ücretsiz Her Yöne SMS1000 SMS
İnternetiniz Bittiğinde Aşım Ücretlendirmesi500MB/12 TL
Türk Telekom Prime Özel Yurt Dışı HizmetleriKademeli ses ve data paketleri

Türk Telekom Prime Yeni Eksper 10 GB Paketi nasıl yapılır?

Türk Telekom Prime Yeni Eksper 10 GB tarifesi nasıl yapılır diye soranlar için alt kısımdan sms yöntemi ile katılmayı anlattık.

Prime Yeni Eksper 10GB tarifesine geçmek için PRIMEYENİEKSPER 10GB yazıp 5555‘e sms göndermeniz gerekir. İsterseniz Türk Telekom mağazalarına giderek veya 444 1 444 müşteri hizmetlerini arayarak bu tarifeye geçebilirsin. Tarifeye geçiş yaptıktan sonra taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555’e sms gönderebilirsin.

Güncel kampanyalardan haberdar olmak için sayfa bildirimlerini kabul et. Bu sayede en yeni indirimlerden ilk sen haberdar olursun.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.