Bildirimlerim

Türk Telekom’da Herkesin katılmak istediği EGM 15 GB Tarifesi

29 Kasım 2019
Türk Telekom’da Herkesin katılmak istediği EGM 15 GB Tarifesi

Türk Telekom çalışanlara özel paketleri arasında Emniyet genel müdürlüğü çalışanlarına özel tarifeler de yer alıyor. Bu tarifeler içinden en cazip gelen ise EGM 15 GB tarifesi.

Ülkemizin güvenliği için gece gündüz demeden çalışan Emniyet Güçleri için Türk Telekom çok özel bir tarife çıkarmış durumda. Bu tarifeler içinden kendi kullanımına en uygun olanı seçmek sana kalmış. Fakat biz buz yazımızda en yüksek tarife olan Egm 15 GB paketinden bahsedeceğiz.

Türk Telekom EGM 15 GB Paketi

Taahhütlü kullanım yaparsanız tarife için ayda sadece 61,56 TL ödeme yaparsınız. Satın aldığınız haklar ise grup içi 5400 DK, her yöne 1000 DK, her yöne 1000 SMS ve 15 GB cepten internet olarak hattınıza tanımlanır.

Tarife içeriği ve Bilgisi;

​​ İndirimli paket ücreti, pakete numara taşıma, yeni hat tesisi ve Türk Telekom mobil faturalı ve faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla kaydolup 12 fatura dönemi boyunca taahhüt veren aboneler için geçerli olacaktır.


EGM 15GB
İndirimli Tarife Ücreti*61,56 TL
Tarife Ücreti**74,12 TL
Aylık Ücretsiz Cepten İnternet15 GB
Aylık Ücretsiz Her Yöne Konuşma1000 DK
Aylık Ücretsiz Yurt içi Grup içi konuşma***5400 DK
Ücretsiz Süre Bitiminde Yurt İçi Her Yöne
SMS Ücreti
Data Limit Aşım Ücreti7,8 TL/100MB

Türk Telekom EGM 15 GB Tarifesi Nasıl Yapılır?

Tarifeye geçmek isteyen kullanıcılar EGM Protokol Tarifesi’nde ise kimlik ibrazına gerek kalmadan SMS ve Müşteri Hizmetleri aracılığıyla tarifeye geçiş yapabilirler, ancak diğer tarifelerdeki abonelerin tarife değişiklikleri Emniyet Genel Müdürlüğü kimliği ibrazı sebebiyle Türk Telekom bayileri aracılığıyla yapılmaktadır.

  • Sms ile geçiş yapmak için: EGM15GB yazılarak 5555 kısa koduna ücretsiz SMS gönderilmesi gereklidir.

Kampanya hakkında daha fazla bilgi almak için 444 1 444 Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayabilirsin. Ayrıca sen bu tarifeyi kullanıyorsan arkadaşlarına da bilgisini paylaşmak için bu paylaşımı Whatsapp’tan ona gönder. Detaylar: https://bireysel.turktelekom.com.tr/ozel-programlar/calisanlar/sayfalar/kamu-calisanlarina-ozel/kurumlara-ozel-tarifeler/egm-15gb-tarifesi.aspx
En yeni gsm operatörü haberleri için bildirimleri kabul edin.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.