Bildirimlerim

Türk Telekom’a Gel Kazan 5 GB hediye internet

01 Kasım 2019
Türk Telekom’a Gel Kazan 5 GB hediye internet

Türk Telekom’a Gel Kazan 5 GB hediye internet kampanyası. Şimdi Türk Telekom‘a gelenler hediyelerini hemen kazanıyor. Türk Telekom’un birbirinden avantajlı paketlerine hemen gelin, 12 ay boyunca her fatura dönemi 5GB’a varan internet hediyenini al. Gel Kazan Kampanyası’ndan 30.05.2019 tarihinden sonra, kampanya tarihleri arasında numara taşıma, yeni hat tesisi ve faturasızdan faturalıya geçiş yoluyla Cebimde 3GB, Cebimde 5GB, Prime KatKat 10GB, Prime KatKat 15GB ve Selfy’nin Sosyal Tarifeleri’ne gelenler yararlanır.

Güncel kampanyaları görmek için Türk Telekom bedava internet sayfasında yer alan kampanyalara bakın.

Türk TelekomFaturalı Bedava internet hediyeleri

Türk Telekom bedava internet kampanyalarından yararlanarak kullanımlarını daha avantajlı bir hale getir. 30.05.2019 tarihi itibariyle numara taşıma, yeni hat tesisi ve faturasız hattan faturalıya geçiş yolları ile Cebimde 3GB, Selfy’nin Sosyal Small ve Selfy’nin Sosyal Medium tarifelerine kayıt olan abonelere 12 fatura dönemi boyunca 2GB cepten internet; Cebimde 5GB, Selfy’nin Sosyal Large ve Selfy’nin Sosyal XLarge tarifelerine kayıt olan abonelere ise 12 fatura dönemi boyunca 3GB cepten internet; Prime KatKat 10GB ve Prime KatKat 15GB tarifelerine kayıt olan abonelere ise 12 fatura dönemi boyunca 5GB cepten internet hediyesi ücretsiz verilir.

Kampanya kullanım hakları yurt içinde geçerlidir. Farklı bir hatta ya da kişiye transfer edilemez. Kampanya hakkında daha fazla bilgi almak için Türk Telekom müşteri hizmetlerini ara.

Güncel kampanyalar, indirimler ve fırsatlardan haberdar olmak için sayfa bildirimlerini kabul edin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.