Bildirimlerim

Türk Telekom Tarifeni 15GB’a Tamamla 19 TL

15 Kasım 2019
Türk Telekom Tarifeni 15GB’a Tamamla 19 TL

Türk Telekom aboneleri çok uygun fiyata tarifelerinde bulunan internet kullanım haklarını 15 GB’a tamamlayabiliyorlar. Türk Telekom Tarifeni 15GB’a Tamamla kampanyası ile 19 TL’ye tamamlayabilirsiniz. İnternet Özgürlüğünü 15GB’a Tamamlamanın Tam Sırası. Türk Telekom faturalı aboneler bu kampanya sayesinde mevcut paket internetlerini 15 GB’a kadar yükseltiyorlar.Faturalı ve faturasız mevcut abonelerin faydalanabileceği hediyeler için Türk Telekom bedava internet kategorisini ziyaret edin. Bu sayede ücret ödemeden hediye internet kampanyalarına sahip olabilirsiniz.

Türk Telekom 15 GB’a Tamamla Kampanyası

Kampanyadan 4.5G sim kart ve cihaz kullanan aboneler yararlanabilirler. 4.5G kullananlara özel ayda 19 TL’ye, 12 ay pakette kalma sözünüze ek internet paketleri ile internetinizi 15GB’a tamamlayabilirsiniz.

15GB’a tamamla kampanyasına; 4.5G’ye uyumlu cihazı ve simkartı olan, BİMcell, POCELL, Pttcell, Teknosa Mobil, Kontrolü SEÇ Tarifeleri, Kontrollü Esnaf ve Esnaf Dostu Tarifeleri, data tarifeleri ve Ortak tarife dışında 7GB ve üstü internet içeren paketlerde bulunan tüm aboneler kampanyalı pakete kaydolabilir.

Kampanya dahilinde abonelerin tarifelerindeki internet kotası, tarifelerine ek olarak tanımlanır taahhütlü internet paketi ile toplam 15GB’a tamamlanır.

  • Paketin içerdiği internet kullanım hakkı bir fatura dönemi sonuna kadar geçerli olur ve abone iptal etmedikçe otomatik olarak fatura kesim tarihinde yenilenir. Kampanyaya sadece 1 defa kayıt olunabilir.

Türk Telekom Tamamla 15 GB internet Nasıl Yapılır?

  • Tarifesinde 7 GB internet hakkı olan aboneler bu kampanyadan yararlanabilirler.
  • Pakete kayıt olmak için TAMAMLA 15GB yazıp 5555‘e kısa mesaj gönderin.
  • 19 TL’dir.

Türk Telekom internet kampanyaları, hediyeler ve avantajlardan haberdar olmak için sayfa bildirimlerine izin verin. Bu kampanyaları dilerseniz Türk Telekom resmi sayfasından da kontrol edebilirsiniz.

Detaylar ve kaynak: https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/kampanyalar/sayfalar/internet-ozgurlugu.aspx

Tarifeler, paketler ve daha bir çok bilgi için sayfa bildirimlerini kabul edin.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.