Bedava internet

Türk Telekom Sosyal 4 GB Paketi

07 Eylül 2020
Türk Telekom Sosyal 4 GB Paketi

Mevcut internet paketine ek bazı sosyal medya uygulamalarında geçerli ek internet hakkı burada. İnternete ek; Instagram, Facebook, Youtube ve Twitter’ın hepsinde geçerli ayrı GB’lar sana özel Selfy’li. Merak edenler için Türk Telekom sosyal 4 GB paketi detayları, kullanıcı yorumları ve paket hakkındaki her şey burada.

Selfy’nin Sosyal 4GB paketinde 1000 DK, 250 SMS ve 2 GB internete ek; Instagram, Facebook, Youtube ve Twitter’ın uygulamalarında kullanabileceğiniz ekstra 2 GB, İlk 3 ay boyunca 14 TL , sonraki 12 ay boyunca 28 TL karşılığında kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Sosyal 4 GB Tarifesi Detayları

Tarife ile alakalı detayları aşağıdaki tablodan kontrol edebilirsiniz. Faturalı aboneler bu tarifeden yararlanabilirler. Tabi selfy paketlerinden yararlanabilmek için Selfy’li olmanız gerekir.

Selfy’nin Sosyal 4GB Kampanyası
Ne Öderim?Benle kalacağına söz verirsen ☺*Kesin değil, belki kalmam dersen☺**12 ay daha kalacağım dersen☺***      *14 TL (İlk 3 ay)*28 TL (sonraki 12 ay)**48 TL***36 TL
Ne Alırım?Her Yöne 1000 Dakika+Her Yöne 250 SMS+4GB Cepten İnternet****2GB’ı sadece sosyal medyada geçerli
Nasıl Alırım?Tarifendeki Dakikalar Bittiğinde Yurt İçi Her Yöne     Tarifendeki SMS’ler BittiğindeYurt İçi Her Yöne Tarifendeki GB’ler BittiğindeSOSYAL 4GB yaz 4545’e gönder ve SOZ yaz 5555’e gönder.68,69 Kr / Dk  49,38 Kr / SMS  

Taahhüt yapmak için: Tarifeden taahhütlü fiyatlardan faydalanmak için, SOZ yazıp 5555’e SMS gönderebilir ya da Müşteri Hizmetleri aracılığıyla başvuru yapabilirsin. Taahhüt onay SMS’i 2TL’dir.

Türk Telekom Sosyal 4 GB Paketi Nasıl Yapılır – İptal Edilir?

Paket nasıl yapılır, nasıl iptal edilir ve taahhüt nasıl verilir detayları.

  • Nasıl Yapılır?: SOSYAL 4GB yazarak 4545’e sms gönderebilirsiniz.
  • Taahhüt nasıl verilir?: Müşteri hizmetlerini arayarak taahhüt verebilirsiniz.
  • Nasıl İptal Edilir?: İptal işlemini de müşteri hizmetleri ile görüşerek yapmanız sizin için daha faydalı olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.