Bildirimlerim

Türk Telekom Selfy Dijital Medium Paketi 10 GB 33 TL

29 Kasım 2019
Türk Telekom Selfy Dijital Medium Paketi 10 GB 33 TL

Türk Telekom yeni çıkan Selfy Dijital Medium tarifesiyle ayda sadece 33 TL’ye konuşma ve mesajlaşmada da kullanabileceğin yurt içi 10 GB internet sizi bekliyor! Türk Telekom’da Selfy’liler paketini istediği gibi kullanırlar. Selfy’nin Dijital Medium tarifesinde dakika ya da ekstradan sms hakkı bulunmuyor. Fakat yapacağınız her 1 dakikalık görüşme 5MB internetinizden düşer, göndereceğiniz her 20 adet sms yine 5MB internetinizden düşüm olur ve bu sayede arama ve mesajlaşma da da bu interneti kullanabilirsiniz.

10 GB’lık Paket ile 
Ne Yapabilirim? 

Yukarıda da belirttiğimiz gibi sms ve dakika olarak da bu interneti kullanabilirsiniz.

  • Yapacağınız 1 dakikalık yurt içi telefon görüşmesi 5MB,
  • Göndereceğiniz 20 adet yurt içi SMS 5MB olarak internetinizden düşer.

Tarife kapsamında hattına dönüşen 10 GB tanımlanır; yurtiçi konuşma ve sms kullanımların da “1 DK için 5 MB”, “1 SMS için 0,25 MB” şeklinde dönüştürülerek data hakkından düşecektir. Kısacası; “1 DK = 5 MB = 20 SMS”dir.

Türk Telekom Selfy Dijital Medium Paketi İçeriği ve Fiyatı

Selfy’nin Dijital Medium Paketi
Ne Öderim?33 TL
Ne Alırım?

Yurt içi konuşma ve mesajlaşmada da kullanabileceğin 5 GB 
Nasıl Alırım?DIJITAL MEDIUM yaz 4545‘e gönder

Son 30 gün içinde numara taşıma ya da yeni hat alımı yoluyla gelip faturasız Selfy Dijital Small Paketi’ne kayıt olduysanız; paketten ayda 33 TL’ye faydalanabilirsiniz.

Selfy’nin Dijital Medium Paketi Nasıl Yapılır?

  • Selfy Dijital Medium tarifesine katılmak için faturasız hattından DIJITAL MEDIUM yazıp 4545’e SMS gönderebilirsiniz. Talebinizin değerlendirilmesinin ardından kısa sms ile bilgilendirilirsiniz.

Paketten Kimler Yararlanabilir?

Paketten yararlanmak için Selfy üyesi olmanız gerekmektedir. 7-25 yaş arasındaysanız hemen Selfy’li olup bu tarifeden yararlanabilirsiniz.

Kalan Haklarımı Nasıl Sorgularım?

Tarifende kalan dakikalarını, SMSlerini ve internetini sorgulamak için 9333’ü ücretsiz arayabilir ya da KALAN DIJITAL MEDIUM yazarak 4545’e ücretsiz mesaj gönderebilirsiniz. Bu sayede ne kadar dakikan, SMS’in ve internetin kaldığını sıkı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Kampanyaya https://www.selfy.com.tr/faturasiz-paketler/selfynin-dijital-medium-paketi da bakabilirsiniz.

Güncel kampanyalar için sayfa bildirimlerini kabul edin.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.