Bildirimlerim

Türk Telekom Profesyonel 2 GB Tarifesi, Paketi

24 Ekim 2019
Türk Telekom Profesyonel 2 GB Tarifesi, Paketi

Faturalılar için Türk Telekom profesyonel 2 gb tarifesi, paketi oldukça makul bir tarife diyebiliriz. Türk Telekom’da da faturalı hat kullanan milyonlarca aktif müşteri bulunuyor. Bu müşterilerin Türk Telekom’u seçmesindeki en büyük neden fiyatların uygun oluşu ve paket içeriklerinin kendilerine daha yeterli gelmesi.

Türk Telekom Profesyonel 2 GB Paketi taahhütlü satın alındığında 12 ay boyunca indirimli olarak kullanılabilir. Taahhütsüz kayıt olduğunuzda ise indirimden faydalanamazsınız.

Türk Telekom Faturalı Profesyonel 2 GB

Profesyonel 2GB Tarifesi uygun fiyata 2GB cepten internet, 1000 dakika ve 1000 SMS ile Türk Telekom’da seni bekliyor. Tarifenin taahhütlü fiyatı 39 TL’dir, taahhütsüz fiyatı ise 49 TL.

Profesyonel 2GB  
Tarife Taahhütlü Aylık Ücret39 TL*
Tarife Taahhütsüz Aylık Ücret49 TL**
Aylık Cepten İnternet2 GB
Aylık Her Yöne Görüşme Süresi1000 DK
Aylık Her Yöne SMS1000 SMS

Türk Telekom Profesyonel 2 GB Tarifesi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Mağazalarına giderek veya 500 Müşteri Hizmetleri aracılığı ile Profesyonel 2GB tarifesine geçiş yapılabilir. Bu tarife faturalı bir pakettir, faturasız hatlar faydalanamaz.

Türk Telekom Profesyonel 2 GB Konuşma Paketi

Türk Telekom Profesyonel 2 GB tarifesinde tam 1000 dakika yurt içi her yöne konuşma hakkı da bulunuyor. Mobil iletişim, teknolojinin sunduğu en büyük kolaylıktır. Bir telefonla, dünyanın her yerine kolayca iletişim sağlanabilmekte ve sevdikleriyle iletişim kurulabilmektedir. Ancak, süreli olan konuşma paketleri zamansız biterek, konuşma anında kesilmekte ve kullanıcıyı zor durumda bırakabilmektedir. Ya da, faturasına ek ücretler çıkabilmektedir.


Oysa ki konuşma en doğal hakkımızdır. Telefonda sınırsızca konuşmanın özgürlüğünü yaşamak artık o kadar zor değil. Sadece yapılması gereken, bağlı olunan gsm operatörlerinden en uygun fiyat avantajı olan konuşma paketlerine sahip olmaktır.
Konuşma paketleri, bazı meslekler özel kampanyalar sunarak, kendi aralarında sınırsız konuşma avantajı sunabildiği gibi, bir operatöre bağlı kullanıcılar arasında da süresiz konuşma hakkı verebilir. Ya da gençlere özel konuşma paketlerinde ek konuşma fırsatı verilebildiği gibi, konuşma paketleri en uygun fiyatlarla sunulabilmektedir.
Gsm operatörleri sadece konuşma paketi olarak değil buna ek, sms, mms ve ek internet paketlerini en uygun fiyatlarla satın almak mümkündür. Bunun için kampanyaları takip etmek ve kendi ihtiyacına en uygun olanı belirlemek gerekir. Böylece en uygun fiyat avantajıyla konuşması en bol olan pakete sahip olunabilmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.