Bildirimlerim

Türk Telekom Prime Efsane 20 Tarifesi, Paketi

24 Ekim 2019
Türk Telekom Prime Efsane 20 Tarifesi, Paketi

Faturalı aboneler için Türk Telekom Prime Efsane 20 tarifesi oldukça bol internet içeriğine sahip. Eğer çok fazla internet kullanıyorsanız bu tarife tam size göre. Faturasız hatlar bu kampanyadan faydalanamazlar. Tarifeye sadece yeni gelen aboneler katılabilirler.

Türk Telekom prime efsane 20 paketi bu tarifede toplamda 20 gb internet kullanım hakkı bulunmaktadır. Bulunan internet kullanım hakkınızı her yöne kullanabilirsiniz. İnterneti kullanırken herhangi bir süre ya da zaman kısıtlaması da yoktur.

Türk Telekom Prime Efsane 20 GB

Prime Efsane 20 paketi, belirtilen tarifeye, yeni hat tesisi ya da numara taşıma yoluyla gelerek, 12+12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü veren aboneler indirimli fiyat üzerinden yararlanabilirler. Tarifenin 12 taahhütlü fiyatı sadece aylık 45 TL’dir.

Dakika1000 DK
SMS1000 SMS
İnternet20 GB mobil internet
İlk 12 Fatura Dönemi Taahhütlü Tarife Ücreti*45 TL
İkinci 12 Fatura Dönemi Taahhütlü Tarife Ücreti53 TL
Taahhütsüz Tarife Ücreti70 TL
İnternetiniz Bittiğinde
Kullanım Ücretlendirmesi
500MB/15 TL

Türk Telekom Prime Efsane 20 Tarifesi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom prime efsane 20 paketi nasıl yapılır? Yukarıda da belirttiğimiz gibi bu tarife yeni abonelere özeldir.

  • Türk Telekom mağazalarına gelerek ya da www.turktelekom.com.tr‘den online başvuru yaparak Efsane 20 tarifesine geçiş yapabilirsiniz.

Türk Telekom Mobil Paketlerdeki Gb Artışı Bizi Nasıl Etkiliyor ?

Son zamanlarda belli başlı firmaların arttırmış olduğu mobil paket seçenekleri bazen faturalı veya faturasız olmak üzere hepimize cazip gelmiştir. Peki bize bu kadar cazip gelen paketlerin aslında bizi kendine bu kadar çeken yönü nedir ? Gençlerimizi çeken yönünü hepimiz biliyoruz. Gb fazlalığı. Çünkü zamanın uygulamaları internet ile aktif hale geliyor. Eğer mobil paket çok internet içeriyorsa fiyatı da biraz uygunsa direkt kabul ediyoruz.

Aslında biraz araştırma yapmamız gerektiğini düşünüyorum. Falanca paket şu kadar internet az, falanca paket şu kadar internet fazla kelimeleri hiç düşmüyor dilimizden. Sanki sms, dakikada yok paketlerin içerisinde. Parayı sadece internet paketine veriyor gibiyiz. Bu sayede parayı kazanan operatörler paketlerin içeriğinden çok, internete bakıp piyasaya türlü türlü paket sürüyorlar. Bir de o paketlere reklamlar yapılıyor. Ondan sonra da gençler için tadından yenmiyor. Bu paketleri sadece gençler de almıyor. Öyle bir zorluk yok tabii ki ama bazı insanlar mecbur kalıyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.