Bildirimlerim

Türk Telekom Neti Bol 15 GB Tarifesi

09 Kasım 2019
Türk Telekom Neti Bol 15 GB Tarifesi

Az dakika ve sms kullanıp bol bol internet tüketenlere Neti Bol 15 GB tarifesi. Faturasız hat kullanıp internetim bol olsun diyorsanız Türk Telekom Faturasız Neti Bol 15 GB paketi işinize yarayabilir.

Neti Bol 15 GB paketi, Türk Telekom aboneleri en çok bu tarifeyi tercih ediyor. Sebebi ise 15 GB internet veriyor oluşu ve dakika sms paketlerinin de 60 TL karşılığında bu pakette yer alması. Türk Telekom’dan INTERNETI BOL PAKETLER! Neti Bol 15 GB Paketi’nde tam 15 GB mobil internet, her yöne 250 DK ve her yöne 250 SMS her ay sadece 60 TL. Faturasız tarifeler arasında en bol interneti olan paketlerden biridir.

Neti Bol 15 GB Tarifesi

Neti Bol 15 GB paketiiçeriğinde bir ay boyunca kullanabileceğin yurt içinde geçerli her yöne 250 dakika, her yöne 250 SMS ve 15 GB mobil internet verilecek, paket ücreti KDV ve ÖİV dâhil 60 TL’dir. Bu tarife sadece 60 TL’dir. Her ay yeterli TL olduğunda paket yenilenir.

Neti Bol 15 GB Paketi’nden, BİMCELL, POCELL, PTTCELL, TEKNOSACELL, Standart, Faturasız Ofis, Bayi Çalışan, Kontrolü Seç, TV8, Ahlan, Mobil Data Jet tarifeleri haricinde bireysel faturasız paketlerde ve Gelir Paylaşım Ortaklıkları tarifelerindeki kullanıcılar faydalanabilir.

Tarife kayıt için bakiyenin yeterli olmadığı taktirde, 29 gün içinde abonenin hattında en az paket tutarı kadar TL olmadığında, paket tutarı abonenin bakiyesinden düşer ve tarife otomatik olarak tanımlanır. Otomatik tanımlamanın iptal olması için paket iptal işleminin yapılması yeterli olacaktır.

Neti Bol 15 GB Paketi Nasıl Yapılır?

Tarife içeriği ve nasıl yapılacağına dair detaylı bilgiyi alt kısımda bulabilirsiniz.

Hangi Paket?Neti Bol 15 GB Paketi
Ne Alırım?Her Yöne 250 DK + Her Yöne 250 SMS + 15 GB Cepten İnternet
Ne Öderim?60 TL / AY
Nasıl Alırım?NETIBOL15GB yazıp 5555‘e ücretsiz SMS gönderin

En iyi tarifeler, haberler, kampanyalar ve indirimlerden haberdar olmak için sayfa bildirimlerini kabul et.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.