Bedava internet

Türk Telekom Kafama Göre 800

08 Eylül 2020
Türk Telekom Kafama Göre 800

Türk Telekom’un faturasız aboneler için sunmuş olduğu 800 dönüşen dakikanın bulunduğu Kafama Göre 800 paket ile çok farklı bir deneyim yaşayacağınızı düşünüyoruz. 800 dönüşen dakikanın fiyatı sadece 21 TL! Dönüşen dakikalar ile sadece konuşma yapılmaz, ihtiyaç duyulduğunda SMS ve internet olarak kullanılabilir. Yani sen pakete uymayacaksın, paketin sana uyacak. Bu paket çok arklı. Neden mi? Dönüşen dakikalarınla hem konuşabilir, hem mesaj gönderebilir, hem de internet kullanabiliyorsun.

Dakikaların SMS ve internete dönüşmesi için de senin ekstra bir işlem yapmana gerek yok. Paket, senin kullanımına göre kendisini otomatik ayarlıyor. Peki bu dönüşüm işlemi nasıl mı oluyor? 1 Dönüşen Dakika; 1 Her yönedakika, 20 Her yöne SMS ya da 5 MB cepten internet olarak kullanılabilir.

Türk Telekom Kafama Göre 800 Fiyatı ve Detayları

Kafama Göre 800 paketinde 800 dönüşen dakika seni bekliyor.

Kafama Göre 800 Paketi 
Ne Öderim?21 TL
Ne Alırım?800 Dönüşen Dakika
Dakika Dönüşümü1 Dönüşen Dakika
=
1 Her Yöne Dakika
=
20 Her Yöne SMS
=
5 MB İnternet
Nasıl Alırım?800 yaz 4545‘e gönder

Kafama Göre 800 tarifesinde en fazla 3 GB cepten internet kullanılabilir, her yöne dakika ve her yöne SMS için herhangi bir üst kullanım limiti yoktur. Yani Kafama Göre 800 paketindeki 800 dönüşen dakikayı sadece konuşmak için kullanırsan maksimum her yöne 800 dakika konuşabiliyorsunuz, sadece mesajlaşmak için kullanmanız halinde ise en fazla her yöne 16.000 SMS gönderilebilir, sadece internete girmek için kullanılırsa eğer en fazla 3 GB cepten internet kullanılabiliyor.

Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Kafama Göre 800 paketi nasıl yapılır? Nasıl alınır bilmiyorsanız buradaki ve yukarıdaki tabloda yer alan sms yöntemini kullanabilirsiniz.

  • Paketten son 30 gün içinde numara taşıma ya da yeni hat alımı yoluyla gelip Mobil Her yöne ya da Mobil Öğrenci tarifesinde olan 7-25 yaş arasındaki faturasız Selfy üyesi aboneler faydalanabilecekler.
  • Kafama Göre 800 paketini alabilmek için 800 yazıp 4545‘e ücretsiz SMS göndermeniz gerekir. SMS atmakla işim olmaz diyorsanız paketi almak için Müşteri Hizmetleri’ni de arayabiliyorsunuz. Paketin tanımlandığında SMS ile bilgi gelir.
Kalan Haklarımı Nasıl Öğrenirim?

Paketinde ne kadar dönüşen dakika kullanım kaldığını KALAN 800 yazıp 4545’e ücretsiz SMS gönderip öğrenebilirsin. Üstelik ne kadar dönüşen dakika kaldığını dakikası, saniyesine kadar kontrol edebiliyorsunuz

Türk Telekom Kafama Göre 800 Nasıl Satın Alınır?

Yukarıda yer alan sms yöntemini kullanarak satın almak mümkün.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.